Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2015, 13:45

autor: luckie

Kholat – pomóż wybrać okładkę i zgarnij klucz do gry

Studio IMGN.PRO zaufało czytelnikom gry-online.pl w kwestii wyboru polskiej okładki gry Kholat. Biorąc udział w naszej ankiecie, masz szansę zgarnąć klucz Steam do gry.

Twórcy Kholat robią ukłon w stronę polskich graczy - Kholat – pomóż wybrać okładkę i zgarnij klucz do gry - wiadomość - 2015-03-19
Twórcy Kholat robią ukłon w stronę polskich graczy

Polska scena deweloperska nie tylko Wiedźminem stoi. Wiele osób w kraju i na świecie czeka na premierę horroru eksploracyjnego rodzimego studia IMGN.PRO, inspirowanego tajemniczymi wydarzeniami sprzed pół wieku. Kholat zadebiutuje 24 kwietnia na PC, a tymczasem IMGN.PRO przyszykowało miłą niespodziankę dla polskich fanów.

Twórcy oddali w ręce czytelników gry-online.pl wybór polskiej okładki gry Kholat. O tym, która z nich będzie obecna w pudełkowym wydaniu zadecydujecie Wy. Wystarczy oddać głos w poniższej ankiecie.

„Jako lokalny deweloper postanowiliśmy potraktować naszych rodzimych graczy w wyjątkowy sposób – Kholat będzie dostępny w Polsce w specjalnej, niższej cenie wynoszącej 49,99 PLN. Co więcej postanowiliśmy dać Wam możliwość wyboru okładki, w której gra trafi na sklepowe półki. Zapraszamy czytelników gry-online.pl do udziału w głosowaniu trwającym do piątku 27 marca! Dla wybranej trójki głosujących, która najciekawiej umotywuje swój wybór wyślemy klucze Steam do Kholat!

Na wybranie polskiej okładki Kholat macie zatem nieco ponad tydzień – głosowanie potrwa do 27 marca. Oczywiście nie zapomnijcie napisać w komentarzu, dlaczego uważacie, że to właśnie ta, a nie inna grafika powinna wylądować na pudełkowym wydaniu gry. Trzy najciekawsze opinie zostaną nagrodzone kluczami Steam do Kholat.

Klucze zostaną wysłane na adres w profilu na gry-online.pl. W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji moje gry-online.pl (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”).

  1. Testujemy Kholat - polski horror i symulator eksploracji... góry
  2. Oficjalna strona internetowa gry Kholat
Która grafika powinna według Ciebie wylądować na pudełku gry Kholat? - Kholat – pomóż wybrać okładkę i zgarnij klucz do gry - wiadomość - 2015-03-19
Która grafika powinna według Ciebie wylądować na pudełku gry Kholat?
TWOIM ZDANIEM

Która z okładek gry Kholat podoba Ci się bardziej?

Okładka 1
63,9%
Okładka 2
36,1%
Zobacz inne ankiety