Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Bully: Scholarship Edition

Rockstar pracuje nad Bully 2? Gra ma zmierzać na obecne konsole i next geny

Aquma, 7 sierpnia 2019, 11:34

Youtuber znany jako SWETGA sugeruje, że studio Rockstar Games pracuje nad kontynuacją Bully. Gra miałaby się ukazać pod koniec 2020 roku na PS4 i Xboksie One, a także konsolach nowej generacji.

W GTA Online pojawił się easter egg związany z grą Bully

Frozen, 29 lipca 2019, 11:14

Firma Rockstar Games ukryła w najnowszej aktualizacji gry Grand Theft Auto Online odwołanie do swojej wcześniejszej produkcji pod tytułem Bully (znanej także pod nazwą Canis Canem Edit).

Bully 2: Kevin's Back Jack w produkcji?

Góral, 8 czerwca 2017, 08:52

W serwisie Game Informer pojawiła się karta produkcji zatytułowanej Bully 2: Kevin's Back Jack. Witryna jest powiązana ze słynnym magazynem, w którym często ujawniane są nowe gry. Czyżby więc szykowała się zapowiedź nowego projektu Rockstara?

Kontynuacja gry Bully kolejnym projektem Rockstara?

Jakub Mirowski, 27 kwietnia 2017, 09:11

Według informacji od administratora GTA Forums kolejną produkcją popularnego studia Rockstar ma być kontynuacja gry Bully z 2006 roku. Zespół ma się nią zająć po premierze planowanego na jesień Red Dead Redemption 2.

Bully: Scholarship Edition – przebój studia Rockstar trafił na urządzenia mobilne

Adrian Werner, 8 grudnia 2016, 16:12

Studio Rockstar sprawiło nam miłą niespodziankę, wypuszczając mobilną konwersję Bully: Scholarship Edition. Produkcja dostępna jest na urządzenia z systemami iOS i Android.

Dwa klasyki Rockstara, Bully oraz Manhunt, trafiły na PlayStation 4

Jakub Mirowski, 22 marca 2016, 08:19

Bez żadnej zapowiedzi ze strony firmy Rockstar czy Sony, na PlayStation 4 trafiły dwie produkcje, które zadebiutowały jeszcze w czasie trwania szóstej generacji konsol: Manhunt oraz Bully.

Szalone pomysły Rockstara - mini-gry w Bully

Brucevsky, 25 marca 2014, 15:10

Mini-gry ukryte w porozstawianych tu i ówdzie automatach w całym świecie Bully to zbiór szalonych pomysłów. Czy wartych ogrania?

Prawa do marki Bully odnowione

qjin, 31 lipca 2013, 11:25

Firma Take-Two Interactive odnowiła prawa do nazwy Bully, gry studia Rockstar znanej również pod tytułem Canis Canem Edit. Nowy wniosek został złożony 25 lipca tego roku w amerykańskim urzędzie patentowym i sugeruje, że być może w planach jest stworzenie kontynuacji.

Wieści ze świata (Resident Evil 6, Final Fantasy XIII-2, Total War: SHOGUN 2) 1/12/11

Jiker, 1 grudnia 2011, 14:16

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Total War: SHOGUN 2, europejskich zestawach Resident Evil: Revelations, odejściu współtwórcy ICO i Shadow of the Colossus z Sony, a także piętnastym dodatku do EVE Online.

Rockstar może w przyszłości wydać kontynuację gry Bully

Ender, 19 listopada 2011, 16:25

Niewykluczone, że po zakończeniu prac nad Max Payne 3 studio Rockstar Vancouver zajmie się kontynuacja gry Bully.

Gry Rockstar o 75% taniej na Games for Windows Marketplace

sathorn, 22 czerwca 2011, 10:27

Jeżeli czekaliście na okazję, żeby nabyć jakiś tytuł z oferty Rockstar, to teraz jest świetny moment – wszystkie gry tej firmy są przecenione o 75% na Games for Windows Marketplace.

Nowy klient Steama zachęca promocją gier Rockstara

Hed, 27 kwietnia 2010, 08:04

Zgodnie z obietnicą firma Valve wypuściła wczoraj wieczorem nową wersję klienta Steam, która zmienia wygląd interfejsu, dodaje mnóstwo funkcji oraz wprowadza wiele oczekiwanych modyfikacji technicznych. Z premierą odświeżonej wersji platformy zbiegła się dynamiczna promocja na gry Rockstara – ich komplet można kupić za 170 złotych (45 euro).

Potężna porcja plotek o grach MMO od Bungie i Blizzard, nowym Anno i innych

Adrian Werner, 9 stycznia 2010, 09:34

Jak dotąd 2010 plotkami stoi. Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że jesteśmy wręcz zalewani kolejnymi ich falami. Dzisiaj opowiemy m.in. o spekulacjach odnośnie nowych gier MMO od Bungie i Blizzard, Rock Band 3, nowym Anno oraz kontynuacjach Bully i NBA Jam.

Kompozytor muzyki do gry Bully mówi o możliwej kontynuacji

Hed, 11 listopada 2009, 12:12

Shawn Lee, kompozytor muzyki do Bully, powiedział w wywiadzie udzielonym serwisowi TGL, że być może w niedalekiej przyszłości zajmie się ścieżką dźwiękową do drugiej odsłony serii. Nie jest to równoznaczne z zapowiedzią tytułu, bo muzyk nie jest pewny tego czy będzie pracował nad kontynuacją, na którą jednak czeka z pewnością wielu miłośników pierwowzoru.

Poradnik: Bully: Scholarship Edition

Redakcja GRYOnline.pl, 3 grudnia 2008, 18:17

„Witam w poradniku poświęconym Bully: Scholarship Edition. Powstał on w oparciu o angielską wersję programu i jest kompleksowym przewodnikiem po grze."

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 października 2008)

Jiker, 27 października 2008, 12:17

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: problemy z Guitar Hero: World Tour, demonstracja Valkyria Chronicles w ofercie PlayStation Network, pecetowy Bully z kłopotami, Populous DS w fazie złota, przetestuj New Xbox Experience przed premierą. Zapraszamy do lektury.

Terror w europejskich szkołach zacznie się 24 października

SETH, 16 września 2008, 07:48

Bójcie się pierwszoroczniaki, stowarzyszenia kujonów i uczennice ze zbyt dużymi dekoltami! Oto bowiem 24 października 2008 roku na terenie Starego Kontynentu (21.10.08 - w Stanach Zjednoczonych) pojawi się nowy uczeń, który nie będzie znał litości dla takich jak Wy! Piętnastoletni, osiłkowaty Jimmy Hopkins powraca, tym razem w wersji na komputery osobiste, w produkcji zatytułowanej Bully: Scholarship Edition.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 sierpnia 2008)

Jiker, 22 sierpnia 2008, 11:04

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: dodatki do Team Fortress 2 i Rock Banda, nowe informacje o Bully i EndWar na PC, łatka Alone in the Dark w wersji na Xbox 360, nowe informacje o Guitar Hero: World Tour na Wii, Logitech tworzy najlepszą kierownicę dla Wii, Warhawk otrzyma nowy dodatek. Zapraszamy do lektury.

Pecetowa wersja Bully: Scholarship Edition w październiku

vampire, 22 sierpnia 2008, 10:13

Wczoraj pisaliśmy o planach ekipy Rockstar Games dotyczących przeniesienia znanej z Xboxa 360 oraz Wii, kontrowersyjnej gry akcji - Bully: Scholarship Edition na PC. Teraz możemy dodać jeszcze, że planowany termin ukazania się konwersji to druga połowa października. Taką przynajmniej informację otrzymali ludzie z serwisu IGN od przedstawiciela firmy.

Bully również na PC

artoor, 21 sierpnia 2008, 08:38

O zamiarach przeniesienia gry Bully na komputery osobiste wiemy od początku tego miesiąca, kiedy organizacja ESRB, zajmująca się klasyfikacją kategorii wiekowych gier wideo, zamieściła na łamach swojej strony internetowej wpis świadczący o powstawaniu pecetowej wersji. Odwiedzający stoisko Rockstar na targach Games Convention mogli zauważyć wczoraj plakaty promujące grę Bully, na których poza logo, widniał krótki napis „Demnachst fur PC”, co przetłumaczyć możemy na język polski, jako „Wkrótce na PC”. Sprawa jest więc oczywista – gra będzie.

Jak to w końcu jest z Grand Theft Auto IV na PC?

Elrond, 2 sierpnia 2008, 13:40

Będzie, nie będzie, będzie, nie będzie ... co? Oczywiście Grand Theft Auto IV w wersji na PC. Ta wyliczanka chyba już znudziła się graczom, którzy praktycznie co kilka dni bombardowani są sprzecznymi informacjami. Nie inaczej jest i dzisiaj, ale tym razem skłaniamy się ku wersji - "będzie".

Rockstar kupuje producenta Empire Earth

Jiker, 5 kwietnia 2008, 20:16

Firma Rockstar Games zdecydowała się na sfinalizowanie zakupu studia Mad Doc Software. Producent znany ze stworzenia takich pozycji, jak cykl Empire Earth, czy też Bully: The Scholarship Edition już od pewnego czasu współpracował z twórcami sagi GTA, co wpłynęło bardzo pozytywnie na podjęcie przez nich ostatecznej decyzji.

Bully: Scholarship Edition 7 marca w Europie

Metatron, 8 stycznia 2008, 15:56

Niedawno pisaliśmy o nowej zawartości, o którą wzbogacona zostanie gra Bully w wersji na X360 i Wii. Wiedzieliśmy wtedy, że ukaże się w Stanach Zjednoczonych 4 marca. Obecnie poznaliśmy również datę europejskiej edycji. Jak się okazało, na dzieło Rockstara nie przyjdzie nam długo czekać – gra trafi na Stary Kontynent trzy dni później.

Czym różnić się będzie gra Bully na X360 i Wii od wersji na PS2?

Metatron, 6 stycznia 2008, 12:48

Niemal sześć miesięcy temu zapowiedziano grę Bully: Scholarship Edition, która miała ukazać się na X360 i Wii pod koniec ubiegłego roku. Niestety termin premiery przesunął się i tytuł trafi na rynek dopiero w marcu. Gra wydana została pierwotnie na konsolę PS2. Przygotowana na inne platformy edycja, jak poinformował Rockstar, będzie nieco bardziej rozbudowana.

Rockstar pokazuje okładkę gry Bully: Scholarship Edition

Metatron, 8 sierpnia 2007, 10:05

Niedawno ogłoszono, że wydana dotąd jedynie na PS2, bardzo dobrze przyjęta przez graczy produkcja Rockstara, Bully (w Europie Canis Canem Edit) trafi również na konsole X360 oraz Wii. Gra opatrzona będzie podtytułem Scholarship Edition. Do tej pory nie wiadomo, jakie nowe rozwiązania zostaną do niej wprowadzone.