Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 grudnia 2008, 18:17

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Bully: Scholarship Edition

„Witam w poradniku poświęconym Bully: Scholarship Edition. Powstał on w oparciu o angielską wersję programu i jest kompleksowym przewodnikiem po grze."

„Witam w poradniku poświęconym Bully: Scholarship Edition. Powstał on w oparciu o angielską wersję programu i jest kompleksowym przewodnikiem po grze.

Tekst został podzielony na pięć głównych rozdziałów. W pierwszym zapoznasz się z informacjami podstawowymi, mającymi wprowadzić Cię w realia rozgrywki. To tam opowiadam o znaczeniu szacunku, zagrożeniach czyhających na gracza, formach obrony przed nimi, zobaczysz też przegląd broni, środków transportu, poznasz rolę zegara oraz sposoby na wieczną młodość.

Rozdział drugi to faktyczne rozwiązanie gry, czyli opis każdej napotkanej w grze misji. Zadania nie są ułożone w kolejności, ponieważ jest to niemożliwe. Ukończenie jednego czasami odblokowuje nawet kilka kolejnych naraz, a niektóre pojawiają o wybranych porach dnia. Porządek fabularny mimo wszystko postarałem się zachować.

Późniejszy dział to prezentacja przedmiotów szkolnych i stawianych tam wymagań, kluczowego elementu wpływającego na ogólne wrażenia płynące z gry. Na koniec coś dla oddanych graczy - przepis na 100% ukończenia gry.

Bardzo często opisowi danego zagadnienia towarzyszy słowo nagroda. W ten sposób zdradzam co dostaniesz za zaliczenie misji, klasy, czy też jakiegokolwiek innego wyzwania. Znaczenie Room Trophies, czyli trofeów stawianych w Twojej szkolnej sypialni, wyjaśniłem na samym końcu, w króciutkim rozdziale piątym.” - „Thorwalian”

Bully: Scholarship Edition - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Bully: Scholarship Edition w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.