Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Survarium

Powrót Quake’a oraz okręty francuskie w World of Warships - Sieciowe Wieści (7/04/2017)

MiqT, 7 kwietnia 2017, 12:00

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o nowej łacie w Survarium, debiucie Drawn to Death, dacie premiery Cloud Pirates, filmowym DLC The Fate of the Furious do Rocket League oraz o nowej nacji (Francji) w World of Warships. Zapraszamy!

Survarium - nowe informacje o podobnym do DayZ trybie Freeplay

Adrian Werner, 7 lutego 2015, 17:58

Zespół Vostok Games ujawnił konkrety odnośnie nadchodzącego trybu Freeplay do gry Survarium. Umożliwi on zabawę w stylu DayZ, gdzie gracze będą walczyli i współpracowali ze sobą na olbrzymich mapach, pełniących funkcję stałych wirtualnych światów.

Wystartowała otwarta beta Survarium – sieciowej gry twórców S.T.A.L.K.E.R.

Luc, 28 listopada 2014, 19:29

Pomimo tego, że S.T.A.L.K.E.R. 2 został dobrych kilka lat temu anulowany, od dzisiaj wszyscy polscy fani postapokaliptycznej rzeczywistości ponownie mogą posmakować klimatu Zony. Wszystko za sprawą gry Survarium, która wkroczyła właśnie w fazę otwartej bety.

Survarium - rozdajemy klucze do bety MMOFPS-a

Renox, 18 listopada 2014, 12:00

Jeżeli z utęsknieniem wpatrujecie się w przyszłość, czekając na premierę gry Survarium autorstwa studia Vostok Games, wychodzimy Wam naprzeciw ze specjalną akcją promocyjną i rozdajemy klucze do zamkniętej bety tego postapokaliptycznego MMOFPS-a.

Survarium ukaże się w Polsce 21 listopada w wydaniu pudełkowym

Góral, 14 października 2014, 14:18

Firma IMGN.PRO ujawniła, że gra MMOFPS Survarium ukaże się w naszym kraju w wydaniu pudełkowym, zawierającym grę i ścieżkę dźwiękową na płycie DVD, mini-przewodnik po świecie produkcji, naklejki i przypinki, kod na 2000 sztuk złota, konto premium na okres trzech miesięcy oraz zestaw specjalnych polskich tarcz i emblematów. Produkcja sprzedawana będzie od 21 listopada bieżącego roku, w cenie 49,99 zł i dostępna ma być w polskiej wersji językowej.

Wrażenia z bety Survarium – darmowego postapokaliptycznego FPSa

Piras, 30 kwietnia 2014, 20:38

Piątkowy wieczór wykorzystałem na sprawdzenie otwartej bety Survarium. Podstawa jest, brakuje kwintesencji.

Survarium - o 10:00 rozpocznie się beta postapokaliptycznego MMOFPS-a

Góral, 25 kwietnia 2014, 09:01

Za kilka godzin rozpocznie się 24-godzinna, otwarta beta gry MMOFPS Survarium. Ukraińskie studio Vostok Games o 10:00 otworzy drzwi do świata swojej produkcji wszystkim zainteresowanym osobom. Jeżeli chcecie wziąć udział w zabawie, to już teraz możecie się do niej przygotować, pobierając klienta produkcji.

Survarium - 25 kwietnia beta zostanie otwarta na 24 godziny

Góral, 22 kwietnia 2014, 13:29

Znajdująca się obecnie w fazie zamkniętej bety gra MMOFPS Survarium, zostanie udostępniona wszystkim zainteresowanym 25 kwietnia. Akcja potrwa jednak tylko 24 godziny. Po tym czasie tytuł ponownie stanie się grywalny wyłącznie dla osób posiadających odpowiednie klucze.

Survarium - zobacz nowe screeny z gry MMO od współtwórców serii S.T.A.L.K.E.R.

Góral, 26 marca 2014, 11:48

Twórcy gry Survarium z ukraińskiego studia Vostok Games opublikowali kilka nowych materiałów graficznych, prezentujących lokacje z nadchodzącej produkcji MMOFPS. Niestety, przy okazji nie ujawniono dokładnej daty premiery. Wiemy jedynie, że planowana jest ona na drugą połowę bieżącego roku.

Survarium ukaże się w drugiej połowie 2014 roku

Góral, 4 grudnia 2013, 11:20

Twórcy gry Survarium poinformowali, że w najbliższym czasie zakończą się testy alfa nadchodzącej produkcji, a rozpocznie zamknięta beta. Dodatkowo ujawniono, że premiera MMOFPS-a nastąpi w drugiej połowie przyszłego roku.

Survarium – obejrzyj zapis kilkunastominutowej prezentacji gry

Adrian Werner, 23 sierpnia 2013, 13:07

Opublikowano kilkunastominutowy zapis prezentacji gry Survarium, czyli projektu MMOFPS, nad którym pracują twórcy serii S.T.A.L.K.E.R.

Survarium - nowe screeny z gry MMOFPS twórców serii S.T.A.L.K.E.R.

Góral, 30 czerwca 2013, 13:23

Survarium to gra z gatunku MMOFPS, za którą odpowiedzialni są twórcy serii S.T.A.L.K.E.R.. Firma Vostok Games, deweloper projektu, opublikowała kilka nowych materiałów graficznych ze swojej nadchodzącej produkcji.

Survarium - start zamkniętych testów wersji alfa

Sarge, 14 maja 2013, 09:20

Oficjalnie rozpoczęto zamknięte testy gry Survarium w wersji alfa. Studio Vostok Games od kilku tygodni prowadzi zapisy do nich. Na razie do testów dopuszczono tylko część rosyjskich graczy.

Survarium będzie miało klimatyczne lokacje – film pokazujący świat gry

Hed, 16 kwietnia 2013, 10:38

Nowy film z Survarium pokazuje klimatyczny i mroczny świat tej postapokaliptycznej gry, za którą odpowiada studio Vostok Games, założone przez współtwórców serii S.T.A.L.K.E.R. Fani kultowej marki o Zonie powinni być zadowoleni.

Survarium – rozpoczęły się zapisy do testów wersji alfa

qjin, 5 kwietnia 2013, 09:59

Zespół Vostok Games rozpoczął zapisy do testów alfa gry Survarium, MMOFPS osadzonego w postapokaliptycznych klimatach. Ponadto opublikowano piątą część dziennika deweloperskiego.

Survarium - nowe screeny i filmik omawiający system walki

Adrian Werner, 27 grudnia 2012, 12:30

Ukazał się nowy film poświęcony grze Survarium. Omówiono w nim jedną z frakcji oraz mechanizmy walki i uzbrojenia.

Nowe screeny i grafika z gry Survarium

Aver, 1 października 2012, 15:30

Studio Vostok Games opublikowało dwa nowe screeny i grafikę z gry Survarium – strzelanki z elementami MMO, wyraźnie inspirowanej grami z serii S.T.A.L.K.E.R. Obrazki bardzo dobrze oddają postapokaliptyczny klimat nadchodzącej produkcji.

Pierwsze obrazki z Survarium - gry twórców S.T.A.L.K.E.R. 2

Hed, 8 lipca 2012, 11:23

Studio Vostok Games pokazało pierwsze obrazki z Survarium. Byli twórcy S.T.A.L.K.E.R.-a opowiedzieli tez o założeniach swojej nowej gry w drugim dzienniku deweloperskim.

Survarium – wysyp informacji na temat nowego postapokaliptycznego projektu twórców serii S.T.A.L.K.E.R.

Adrian Werner, 28 kwietnia 2012, 08:35

Trzy dni temu twórcy zawieszonego projektu S.T.A.L.K.E.R 2 zapowiedzieli postapokaliptyczną sieciową strzelankę Survarium. Teraz poznaliśmy wreszcie konkrety na temat tej gry.

S.T.A.L.K.E.R. 2 „zamrożony”. Weterani z GSC szykują nową grę Survarium

Hed, 25 kwietnia 2012, 20:29

Prace nad S.T.A.L.K.E.R 2 zostały wstrzymane. Twórcy gry z GSC Game World założyli studio Vostock Games i zapowiedzieli nową produkcję – Survarium. Podobno będzie ona strzelanką z elementami MMO, nawiązującą do kultowej postapokaliptycznej serii.