Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2012, 15:30

autor: Aver

Nowe screeny i grafika z gry Survarium

Studio Vostok Games opublikowało dwa nowe screeny i grafikę z gry Survarium – strzelanki z elementami MMO, wyraźnie inspirowanej grami z serii S.T.A.L.K.E.R. Obrazki bardzo dobrze oddają postapokaliptyczny klimat nadchodzącej produkcji.

Twórcy ze studia Vostok Games, którzy w przeszłości pracowali nad grami z serii S.T.A.L.K.E.R., opublikowali nowe materiały z Survarium, postapokaliptycznej sieciowej strzelanki z elementami MMO.

Nowe screeny i grafika z gry Survarium - ilustracja #1
Obrazek z gry Survarium
Nowe screeny i grafika z gry Survarium - ilustracja #2
Screen z gry Survarium #1

Projekt Survarium narodził się po wstrzymaniu prac nad pełnoprawną kontynuacją serii S.T.A.L.K.E.R. i jest debiutancką produkcją studia z Kijowa. Zgodnie z informacjami z kwietnia tego roku, ma się ona wyróżniać m.in. oryginalnym połaczeniem elementów gier FPS i RPG, zadaniami, które nie będą generowane losowo, rozbudowaną warstwą fabularną, wymagającą zarówno działania w pojedynkę, jak i w grupie, a także formatem free-to-play z mikropłatnościami.

Nowe screeny i grafika z gry Survarium - ilustracja #3
Screen z gry Survarium #2

Premiera Survarium planowana jest na 2013 rok wyłącznie w wersji na PC, a jej rynkowy debiut poprzedą otwarte beta-testy, w ramach których oprócz zgłębienia się w postapokaliptyczne, wschodnie klimaty, poznamy też możliwości autorskiego silnika, jaki ma napędzać grę.