Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2014, 09:01

autor: Góral

Survarium - o 10:00 rozpocznie się beta postapokaliptycznego MMOFPS-a

Za kilka godzin rozpocznie się 24-godzinna, otwarta beta gry MMOFPS Survarium. Ukraińskie studio Vostok Games o 10:00 otworzy drzwi do świata swojej produkcji wszystkim zainteresowanym osobom. Jeżeli chcecie wziąć udział w zabawie, to już teraz możecie się do niej przygotować, pobierając klienta produkcji.

Kilka dni temu donosiliśmy, że 25 kwietnia zamknięta beta gry Survarium zostanie otwarta na 24 godziny. Studio Vostok Games poinformowało, że można już pobierać tytuł, a zabawa rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu polskiego i potrwa do jutra, do 10:00. By skorzystać z tej możliwości, wystarczy udać się na główną stronę sieciowego FPS-a, wcisnąć przycisk „Play Now”, założyć konto (o ile go jeszcze nie macie) i pobrać klienta, który po włączeniu ściągnie niezbędne dane. Deweloper uruchomił także specjalny dział na oficjalnym forum, gdzie można wyrażać swoje opinie i wrażenia z bety. Jeżeli będziecie chcieli podzielić się spostrzeżeniami, to zajrzyjcie w to miejsce.

Survarium - cisza i spokój potrwają tylko do 10:00. - Survarium - o 10:00 rozpocznie się beta postapokaliptycznego MMOFPS-a - wiadomość - 2014-04-25
Survarium - cisza i spokój potrwają tylko do 10:00.
Beta Survarium w skrócie:
  • Otwarte, 24-godzinne testy rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do jutra, do tej samej godziny
  • Klienta gry można pobrać już teraz z oficjalnej strony produkcji
  • Po zakończeniu zabawy, gra ponownie przejdzie w fazę zamkniętej bety

Przypominam także, że beta umożliwi zabawę wyłącznie w ramach PvP. Dodatkowo studio poinformowało, że obecnie serwery Survarium znajdują się w Rosji, więc osoby z dalszych zakątków świata mogą uświadczyć pewnych niedogodności z tym związanych (problemy z połączeniem, wysokie pingi, itd.).

Przy okazji warto wspomnieć o zapowiedzianej kilka dni temu aktualizacji oznaczonej numerem 0.21a. Pełną rozpiskę nadchodzących usprawnień znajdziecie w tym miejscu, a ja wspomnę tylko, że deweloper zatroszczy się m.in. o nową lokację Mamayev Kurgan, przy czym jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Gra doczeka się także ulepszenia interfejsu użytkownika, grafiki, dźwięku, funkcji sieciowych oraz zmian w rozgrywce.

Survarium to gra MMOFPS, której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, opanowanym przez naturę. Produkcja obecnie znajduje się w fazie zamkniętych beta testów i ma zostać udostępniona szerszej publiczności w drugiej połowie bieżącego roku. Za tytuł odpowiada studio Vostok Games, założone przez byłych pracowników GSC Game World.