Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2014, 14:18

autor: Góral

Survarium ukaże się w Polsce 21 listopada w wydaniu pudełkowym

Firma IMGN.PRO ujawniła, że gra MMOFPS Survarium ukaże się w naszym kraju w wydaniu pudełkowym, zawierającym grę i ścieżkę dźwiękową na płycie DVD, mini-przewodnik po świecie produkcji, naklejki i przypinki, kod na 2000 sztuk złota, konto premium na okres trzech miesięcy oraz zestaw specjalnych polskich tarcz i emblematów. Produkcja sprzedawana będzie od 21 listopada bieżącego roku, w cenie 49,99 zł i dostępna ma być w polskiej wersji językowej.

Firmy IMGN.PRO i Fabryka Słów zapowiedziały dzisiaj, że gra MMOFPS Survarium od studia Vostok Games ukaże się w naszym kraju w wydaniu pudełkowym, zawierającym „unikatowe dodatki dla rodzimych graczy”, czyli: grę i ścieżkę dźwiękową na płycie DVD, mini-przewodnik po świecie produkcji, naklejki i przypinki, kod na 2000 sztuk złota, konto premium na okres trzech miesięcy oraz zestaw specjalnych polskich tarcz i emblematów. Produkcja sprzedawana będzie od 21 listopada bieżącego roku, w cenie 49,99 zł i dostępna ma być w polskiej wersji językowej. Jednocześnie zdradzono, że 28 listopada pojawi się powieść Łowca z lasu Andrieja Lewickiego (za przekład odpowiada Michał Gołkowski, autor m.in. Ołowianego Świtu), osadzona w uniwersum Survarium.

Survarium ukaże się w Polsce 21 listopada w wydaniu pudełkowym - ilustracja #1
Survarium w skrócie:
  • Gatunek: MMOFPS
  • Deweloper: Vostok Games
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Data premiery 21 listopada 2014 roku

Dodatkowo z okazji premiery gry i książki w Warszawie zostanie zorganizowana impreza dla fanów, podczas której spotkamy deweloperów Survarium, autora książki oraz stalkera Krystiana Machnika z portalu Napromieniowani.pl. Podczas eventu będzie można wygrać rozmaite gadżety.

Według Bartosza Moskały, współwłaściciela IMGN.PRO:

„Survarium to coś znacznie więcej niż tylko znakomita gra sieciowa, która zaczyna podbijać Europę. Wspólnie z jednym z najpopularniejszych polskich wydawców książkowych, firmą Fabryka Słów, postanowiliśmy zapoznać polskich graczy z całym uniwersum, które kryje się za tą marką . Dlatego też na rodzimym rynku, niemal jednocześnie pojawi się specjalna polska edycja gry Survarium i pierwsza z serii książek, autorstwa Andrieja Lewickiego.”

Oczywiście wszystko to nie oznacza, że będziemy musieli płacić za Survarium, które jest produkcją free-to-play. Rodzime wydanie pozwoli jednak nie tylko postawić sobie grę na półce, ale także zaoszczędzić nieco pieniędzy (koszt załączonych dodatków przekracza 50 zł). Przypominam, że cały czas możecie zapisywać się do beta testów tytułu na jego oficjalnej stronie.

Survarium to gra MMOFPS, której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie. Za tytuł odpowiada studio Vostok Games, założone przez byłych pracowników GSC Game World. Produkcja obecnie znajduje się w fazie zamkniętych beta testów, a jej oficjalna premiera odbędzie się 21 listopada bieżącego roku.