Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2013, 09:20

autor: Sarge

Survarium - start zamkniętych testów wersji alfa

Oficjalnie rozpoczęto zamknięte testy gry Survarium w wersji alfa. Studio Vostok Games od kilku tygodni prowadzi zapisy do nich. Na razie do testów dopuszczono tylko część rosyjskich graczy.

Studio Vostok Games ogłosiło rozpoczęcie zamkniętych testów gry Survarium w wersji alfa. Na razie może wziąć w nich udział bardzo ograniczona liczba graczy, ale z czasem do zabawy będą zapraszani kolejni chętni. W sieci pojawiły się też pierwsze dwa screeny z wersji alfa.

Jeden ze screenów z gry Survarium w wersji alfa - Survarium - start zamkniętych testów wersji alfa - wiadomość - 2013-05-15
Jeden ze screenów z gry Survarium w wersji alfa

Zapisy do zamkniętych testów rozpoczęły się kilka tygodni temu. W tej chwili sprawdzić wersję alfa gry Survarium mogą jedynie wybrani rosyjscy gracze. Twórcy obiecują jednak, że w najbliższych tygodniach do rozgrywki dołączą ludzie z całego świata. W pierwszej fazie testów bierze udział prawdopodobnie ok. tysiąc zainteresowanych. Cały czas można się do nich zgłaszać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Deweloper z czasem wybierze losowo kolejnych chętnych.

Wersja alfa gry Survarium jest jeszcze dość ograniczona w stosunku do tego, co zobaczymy w końcowym produkcie. Twórcy oddali do dyspozycji jeden tryb PvP, dwie frakcje (Scavengers oraz Black Market), jedenaście broni, po trzy zestawy ekwipunku dla każdej ze stron, czy podstawowy wygląd interfejsu użytkownika. Testy mają pomóc deweloperowi w wykryciu błędów i odpowiednim rozbudowaniu swojej produkcji.

W Survarium trafimy do postapokaliptycznego świata - Survarium - start zamkniętych testów wersji alfa - wiadomość - 2013-05-15
W Survarium trafimy do postapokaliptycznego świata

Survarium to darmowa gra MMOFPS osadzona w postapokaliptycznych klimatach. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest ukraińskie studio Vostok Games, założone przez trzon zespołu pracującego swego czasu nad serią S.T.A.L.K.E.R. W Survarium gracze będą walczyć o przetrwanie w świecie, wypełniając jednocześnie różnorodne misje kooperacyjne.