Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2014, 12:00

autor: Renox

Survarium - rozdajemy klucze do bety MMOFPS-a

Jeżeli z utęsknieniem wpatrujecie się w przyszłość, czekając na premierę gry Survarium autorstwa studia Vostok Games, wychodzimy Wam naprzeciw ze specjalną akcją promocyjną i rozdajemy klucze do zamkniętej bety tego postapokaliptycznego MMOFPS-a.

Rozdajemy klucze do bety Survarium. - Survarium - rozdajemy klucze do bety MMOFPS-a - wiadomość - 2014-11-18
Rozdajemy klucze do bety Survarium.

Kolejny raz przygotowaliśmy dla naszych czytelników specjalną ofertę. Tym razem rozdajemy kody do zamkniętej bety gry Survarium – darmowego, postapokaliptycznego MMOFPS-a tworzonego przez trzon zespołu odpowiedzialnego za serię S.T.A.L.K.E.R. Aby skorzystać z przygotowanej przez nas oferty, musicie odwiedzić specjalnie w tym celu przygotowaną stronę promocyjną. Tam, po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie gry-online.pl, otrzymacie jeden ze wspomnianych kluczy. Aby go wykorzystać, musicie zajrzeć na oficjalną stronę gry, zarejestrować się, w swoim profilu w „Promo-codes” wkleić otrzymany kod i tym samym wkroczyć do postapokaliptycznej rzeczywistości.

Co istotne, gracze, którzy wykorzystają swój klucz przed przejściem gry w otwartą betę, czyli do 28 listopada, będą mogli zaktualizować ją do najnowszej wersji. Wcześniej, bo 21 listopada, w Polsce w cenie 49,99 zł ukaże się pudełkowa wersja omawianego MMOFPS-a (więcej na jej temat pisał wcześniej Góral), w której gracze znajdą między innymi: egzemplarz gry i ścieżkę dźwiękową na płycie DVD, mini-przewodnik, naklejki i przypinki oraz kod na 2000 sztuk złota.

Survarium to sieciowa, postapokaliptyczna strzelanka tworzona przez studio Vostok Games, w skład którego wchodzi trzon ludzi odpowiedzialnych za serię S.T.A.L.K.E.R. Gra przenosi nas do zniszczonego przez matkę naturę świata przyszłości, gdzie wielkie metropolie i państwa musiały ulec potędze przyrody, natomiast człowiek przestał już odgrywać rolę niekwestionowanego pana naszej planety. Gra tworzona jest wyłącznie z myślą o komputerach osobistych i 28 listopada wejdzie w fazę otwartej bety.