Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2014, 11:48

autor: Góral

Survarium - zobacz nowe screeny z gry MMO od współtwórców serii S.T.A.L.K.E.R.

Twórcy gry Survarium z ukraińskiego studia Vostok Games opublikowali kilka nowych materiałów graficznych, prezentujących lokacje z nadchodzącej produkcji MMOFPS. Niestety, przy okazji nie ujawniono dokładnej daty premiery. Wiemy jedynie, że planowana jest ona na drugą połowę bieżącego roku.

Twórcy ze studia Vostok Games, pracujący obecnie nad grą free-to-play MMOFPS Survarium, opublikowali kilka nowych materiałów graficznych z nadchodzącej produkcji. Trzeba przyznać, że screeny prezentujące wybrane lokacje wyglądają naprawdę obiecująco, ale należy pamiętać, że tytuł cały czas znajduje się w produkcji i do oficjalnej premiery wiele może się zmienić (niekoniecznie na lepsze). Tak czy siak, warto je obejrzeć. Przypominam również, że od grudnia 2013 roku strzelanka osadzona w postapokaliptycznych klimatach znajduje się w fazie zamkniętych testów. Dostęp do nich możecie uzyskać na dwa sposoby. Pierwszym jest kupno jednego z zestawów Founder Packs (ceny zaczynają się od 9,99 dolarów), a drugim wzięcie udziału w losowaniu, w którym co 20 minut system wybiera jednego szczęśliwca.

Survarium to nowa gra byłych współtwórców serii S.T.A.L.K.E.R. - Survarium - zobacz nowe screeny z gry MMO od współtwórców serii S.T.A.L.K.E.R. - wiadomość - 2014-03-26
Survarium to nowa gra byłych współtwórców serii S.T.A.L.K.E.R.

Survarium powstaje wyłącznie z myślą o komputerach PC w ukraińskim studiu Vostok Games. Deweloper ten został założony w 2012 roku przez byłych pracowników firmy GSC Game World. Ta z pewnością jest doskonale znana wszystkim fanom serii pierwszoosobowych strzelanin S.T.A.L.K.E.R..

Tytuł jest swego rodzaju spadkobiercą wcześniejszych dokonań deweloperów, z tym wyjątkiem, że tym razem postawiono na gatunek MMO. Niemniej postapokaliptyczne realia zostały zachowane, a całość jawi się jako naprawdę porządny produkt. Premiera pełnej wersji Survarium odbędzie się najprawdopodobniej w drugiej połowie bieżącego roku.

Jedna z lokacji jaką znajdziemy w grze Survarium. - Survarium - zobacz nowe screeny z gry MMO od współtwórców serii S.T.A.L.K.E.R. - wiadomość - 2014-03-26
Jedna z lokacji jaką znajdziemy w grze Survarium.