Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2013, 13:23

autor: Góral

Survarium - nowe screeny z gry MMOFPS twórców serii S.T.A.L.K.E.R.

Survarium to gra z gatunku MMOFPS, za którą odpowiedzialni są twórcy serii S.T.A.L.K.E.R.. Firma Vostok Games, deweloper projektu, opublikowała kilka nowych materiałów graficznych ze swojej nadchodzącej produkcji.

Studio Vostok Games, twórcy gry Survarium, opublikowało kilka nowych screenów ze swojej produkcji, które pochodzą z wersji alpha. Światowa premiera tytułu planowana jest na koniec bieżącego roku.

Survarium ukaże się pod koniec roku na komputerach PC. - Survarium - nowe screeny z gry MMOFPS twórców serii S.T.A.L.K.E.R. - wiadomość - 2013-06-30
Survarium ukaże się pod koniec roku na komputerach PC.

Gra będzie jedną z wielu produkcji opartych na modelu biznesowym free-to-play, jednak wśród mnóstwa osób budzi poruszenie ze względu na fakt, że trzon Vostok Games tworzą byli pracownicy studia GSC Game World. Ludzie ci swego czasu stworzyli kultową markę S.T.A.L.K.E.R., której część druga znajdowała się w produkcji, jednak w zeszłym roku ujawniono, że pracę nad nią zawieszono.

Survarium to MMOFPS z akcją rozgrywającą się w niedalekiej przyszłości. Świat, jaki znamy obecnie, został zniszczony przez katastrofę ekologiczną, w wyniku której natura objęła panowanie nad Ziemią. Tytuł napędzany jest przez technologię Vostok Engine, a jej efekty możecie podziwiać na załączonych screenach. Więcej informacji na temat gry znajdziecie w naszej zapowiedzi, przygotowanej przez Jakuba Mirowskiego.

Survarium - nowe screeny z gry MMOFPS twórców serii S.T.A.L.K.E.R. - ilustracja #3Vostok Games to ukraińskie studio założone w marcu 2012 roku przez byłych pracowników firmy GSC Game World. Ta została zlikwidowana w grudniu 2011 roku, a prace nad grą S.T.A.L.K.E.R. 2 zawieszone. W wyniku problemów z prawami do marki S.T.A.L.K.E.R., postanowiono stworzyć zupełnie nową produkcję Survarium, która jednak korzysta z poprzednich dokonań twórców.

Survarium to nowa produkcja twórców gry S.T.A.L.K.E.R. - Survarium - nowe screeny z gry MMOFPS twórców serii S.T.A.L.K.E.R. - wiadomość - 2013-06-30
Survarium to nowa produkcja twórców gry S.T.A.L.K.E.R.