Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Doctor Who: The Adventure Games

Zapowiedziano grę Doctor Who: The Eternity Clock

Adrian Werner, 10 grudnia 2011, 12:55

Mamy dobre wieści dla miłośników najsłynniejszego brytyjskiego serialu science-fiction. Studio Supermassive Games ogłosiło właśnie, że pracuje nad grą Doctor Who: The Eternity Clock, która wydana zostanie na pecety oraz konsole PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Wieści ze świata (Resistance 3, Final Fantasy Versus XIII, Back to the Future) 19/10/10

Jiker, 19 października 2010, 13:38

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o popularności Xbox Live Arcade wśród posiadaczy X360, dochodach firmy Apple, nowej grze Hideo Kojimy, darmowym epizodzie Back to the Future, a także trybie multiplayer w Resistance 3. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (WoW: Cataclysm, Fable III, Fallout Online) 21/09/10

Jiker, 21 września 2010, 12:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o oryginalnej ścieżce dźwiękowej w NBA Elite 11, o mini-grze do WoW: Cataclysm inspirowanej bestsellerowym Plants vs Zombies, liście Osiągnięć z Fable III, a także premierze drugiej części przygód Deathspanka. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Gearbox Software, Final Fantasy XIV, Valkyria Chronicles) 25/08/10

Jiker, 25 sierpnia 2010, 11:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych grach Gearbox Software, zamkniętych beta testach Dynasty Warriors Online, kolejnym dodatku DLC do Toy Soldiers, trzeciej odsłonie serii Valkyria Chronicles, a także drugim epizodzie King’s Quest: The Silver Lining. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Fable III, Star Wars: The Old Republic, Plants vs Zombies) 23/08/10

Jiker, 23 sierpnia 2010, 11:53

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych grach w zanadrzu EA i Sony, sprzedaży konsol w Japonii, statkach kosmicznych w The Old Republic, a także wycięciu systemu aukcyjnego z Fable III. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (The Sims 3, Halo: Reach, Crystal Dynamics) 28/06/10

Jiker, 28 czerwca 2010, 12:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trybie kooperacji w Halo: Reach, drugim epizodzie Doctor Who, plotkach o nowym modelu PSP, a także narzędziu służącym do kreacji własnych wzorów w The Sims 3. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Just Cause 2, Deus Ex, Sam & Max) 23/06/10

Jiker, 23 czerwca 2010, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o drugim epizodzie przygodowego Doctor Who, darmowym dodatku do Just Cause 2, dacie premiery drugiego płatnego rozszerzenia do City of Heroes, promocyjnej cenie gier z serii Deus Ex, a także debiucie trzeciego odcinka Sam & Max: Season 3. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Medal of Honor, Alan Wake, SEGA) 18/06/10

Jiker, 18 czerwca 2010, 12:19

W związku z faktem, że targi E3 dobiegły końca, powracamy do standardowych „Wieści ze świata”. Dziś piszemy m.in. o grach z Dreamcasta zmierzających do oferty XBLA i PSN, wartości amerykańskiego rynku gier, cenach dodatków DLC do Alana Wake’a, a także ostatnim pożegnaniu „Red Ring of Death”. Zapraszamy do lektury.

Przygodówka Doctor Who za darmo tylko w Wielkiej Brytanii [news zaktualizowany]

Hed, 3 czerwca 2010, 11:13

Na oficjalnej stronie BBC pojawił się pierwszy epizod darmowej przygodówki Doctor Who, opartej na motywach popularnego serialu. Okazuje się niestety, że produkcja jest dostępna do ściągnięcia bez opłat jedynie dla użytkowników z Wielkiej Brytanii. Według informacji umieszczonej na stronie projektu, gracze z pozostałych rejonów świata będą mogli kupić ją w lipcu.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Lost Planet 2, Battlefield: Bad Company 2) 22/04/10

Jiker, 22 kwietnia 2010, 13:18

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o aktualizacja pecetowych gier, sieciowym demie Lost Planet 2, debiucie darmowego MechWarriora 4, plotkach o trzecim dodatku do Batman: Arkham Asylum, a także łatkach do pecetowego Battlefield: Bad Company 2. Zapraszamy do lektury.

Pierwszy odcinek przygód Doctora Who w czerwcu

Hed, 19 kwietnia 2010, 07:45

Kilka dni temu przypominaliśmy o planach BBC odnośnie przeniesienia przygód Doctora Who na komputery osobiste. Dzisiaj twórcy produkcji, wśród których znajduje się między innymi Charles Cecil (autor klasycznych przygodówek), ujawnili, że pierwszy odcinek serii zostanie wydany w czerwcu tego roku. Według wcześniejszych zapowiedzi, gra będzie dostępna za darmo.

Pierwsze szczegóły na temat gry przygodowej na podstawie serialu Doctor Who

Hed, 8 kwietnia 2010, 13:17

Przygodówka tworzona na podstawie jednego z najbardziej charakterystycznych seriali fantastycznych w historii, czyli Doctor Who, będzie zupełnie darmowa i podzielona na cztery epizody. Produkcja otrzymała nazwę Doctor Who: The Adventure Games i jest współtworzona przez Charlesa Cecila, legendę gatunku (Beneath a Steel Sky, Broken Sword).