Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat EverQuest Next

Prace nad EverQuest Next wstrzymane. Landmark nadal w produkcji

Ender, 11 marca 2016, 21:25

Prace nad MMORPG EverQuest Next zostały ostatecznie wstrzymane. Studio Daybreak stwierdziło, że produkcja nie spełniła pokładanych w niej nadziei. Deweloeprzy nadal planują jednak opublikować sandbokosowy spin-off gry pod tytułem Landmark.

Studio Daybreak zmienia priorytety – EverQuest Next ważniejszy niż Landmark

Arantasar, 6 czerwca 2015, 17:26

Studio Daybreak ogłosiło zmianę prowadzonej polityki. Ekipa odpowiedzialna za gry w uniwersum EverQuest ma położyć większy nacisk na pracę nad zapowiadanym EverQuest Next, natomiast druga rozwijana gra MMO w tym świecie, Landmark, zejdzie na plan dalszy. Decyzja nie oznacza, że EverQuest Next ukaże się w tym roku, ani że Landmark przestanie być w ogóle rozwijany.

Wieści ze świata (EverQuest Next, Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast) 24/2/15

luckie, 24 lutego 2015, 12:33

Dziś piszemy o zmianach w zespole pracującym nad EverQuest Next oraz obniżce ceny gry Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

EverQuest Next i Landmark – muzykę skomponuje Jeremy Soule

Draug, 10 marca 2014, 09:25

Znany kompozytor Jeremy Soule skomponuje muzykę dla gier EverQuest Next i EverQuest Next Landmark. Wynika to z kontraktu podpisanego z Sony Online Entertainment, który zakłada, że artysta będzie tworzył na wyłączność dla japońskiej firmy, jeśli chodzi o gry z gatunku MMO.

EverQuest Next, Final Fantasy XIV i PlanetSide 2 zmierzają na PlayStation 4. Zapowiedź SOE All Access

qjin, 26 stycznia 2014, 15:55

Firma Sony Online Entertainment szykuje nie lada zmiany w systemie subskrypcji obejmującym nie jedną, lecz kilka gier znajdujących się w ofercie koncernu. Ponadto potwierdzono wydanie EverQuest Next na PlayStation 4 oraz ujawniono termin premiery Final Fantasy XIV: A Realm Reborn i PlanetSide 2 na tę konsolę. Ponadto pierwsza część ostatniej z wymienionych produkcji przejdzie niebawem na model biznesowy free-to-play.

Przegląd MMO (1/12/2013) – m.in. Blade & Soul, EverQuest Next, Guild Wars 2

moir, 1 grudnia 2013, 23:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. rozpoczęcie chińskiej bety Blade & Soul, nowe klasy w EverQuest Next oraz ostatnie doniesienia ze świata Guild Wars 2.

EverQuest Next prawdopodobnie trafi na PlayStation 4

luckie, 19 listopada 2013, 12:21

Istnieje spora szansa, że MMORPG EverQuest Next trafi również na PS4. Sugerować to może niedawna wypowiedź Johna Smedleya ze studia Sony Online Entertainment, który stwierdził, że nie może się doczekać premiery gry na nowej konsoli firmy Sony.

EverQuest Next Landmark – wystartowały zapisy do beta testów

Draug, 24 października 2013, 14:13

Firma Sony rozpoczęła przyjmowanie zapisów na beta testy gry MMO EverQuest Next Landmark. Debiut tytułu zaplanowano wstępnie na grudzień tego roku.

Przegląd MMO (9/08/2013) – m.in. Civilization Online, Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, TERA

moir, 9 sierpnia 2013, 22:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. pierwsze konkrety w sprawie Civilization Online, start otwartych beta-testów Final Fantasy XIV: A Realm Reborn oraz najnowszą aktualizację TERA.

EverQuest Next – wizyta za zamkniętymi drzwiami

luckie, 8 sierpnia 2013, 11:33

Studio Sony Online Entertainment zaprezentowało film z kulisów produkcji EverQuest Next. Twórcy zapraszają fanów do udziału w ankietach, które pomogą ustalić pewne zasady rozgrywki.

SOE Live – podsumowanie imprezy Sony Online Entertainment w Las Vegas

moir, 5 sierpnia 2013, 20:28

Przeprowadzana w dniach 1 - 4 sierpnia impreza SOE Live organizowana przez firmę Sony Online Entertainment dobiegła już końca. W trakcie jej trwania amerykański deweloper zapowiedział oficjalnie swoją najnowszą produkcję zatytułowaną EverQuest Next. Niniejsza wiadomość stanowi podsumowanie całego wydarzenia.

EverQuest Next - Sony Online Entertainment ujawniło przyszłość gatunku MMORPG

Adrian Werner, 3 sierpnia 2013, 16:46

Zespół Sony Online Entertainment ujawnił wreszcie oficjalnie EverQuest Next, która ma zapoczątkować nową generację gier MMORPG. Autorzy obiecują pełną destrukcję otoczenia i niczym nie ograniczoną swobodę kształtowania kariery bohaterów.

Przegląd MMO (2/08/2013) – m.in. EverQuest Next, Guild Wars 2, Project Titan, The Elder Scrolls Online

moir, 2 sierpnia 2013, 22:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. pierwsze szczegóły odnośnie EverQuest Next, najnowszą aktualizację Guild Wars 2, model biznesowy Project Titan oraz kolejny zapis z rozgrywki w The Elder Scrolls Online.

Wieści ze świata (Wargame: AirLand Battle, EverQuest Next, Xbox One) 2/8/13

Hed, 2 sierpnia 2013, 13:55

Dziś piszemy m.in. o darmowym DLC do Wargame: AirLand Battle, kompozytorze muzyki do EverQuest Next oraz zgrywaniu rozgrywki z gier na Xboksie One. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Przegląd MMO (21/06/2013) – m.in. EverQuest Next, Guild Wars 2, Neverwinter

moir, 21 czerwca 2013, 21:00

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. pierwsze doniesienia w sprawie EverQuest Next, najnowszą aktualizację Guild Wars 2 oraz premierę pełnej wersji Neverwinter.

EverQuest Next zostanie pokazany w sierpniu - przedsmak z E3 podobno „powalał”

Hed, 18 czerwca 2013, 11:25

EverQuest Next został pokazany na targach E3 2013 za zamkniętymi drzwiami. Serwis, który miał okazję zobaczyć grę, twierdzi, że jest ona naprawdę imponująca. Pełna zapowiedź tytułu ma nastąpić w sierpniu tego roku.

Wieści ze świata (Okami, Destiny, EverQuest Next, Nintendo) 25/4/13

Sarge, 25 kwietnia 2013, 13:55

Dziś piszemy m.in. o rychłym ogłoszeniu dotyczącym Okami, technologii SpeedTree w grze Destiny, współpracy zespołu Storybricks z firmą Sony Online Entertainment przy tworzeniu EverQuest Next, a także braku konferencji prasowej koncernu Nintendo na E3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

EverQuest Next – Sony Online Entertainment chce zrewolucjonizować gatunek MMO

luckie, 23 października 2012, 12:23

Jakiś czas temu prace nad EverQuest Next, kolejną odsłoną MMORPG-a firmy Sony Online Entertainment, zostały rozpoczęte na nowo. Szef zespołu wyjaśnia przyczyny takiej decyzji – gra nie była wystarczająco innowacyjna. Nowe podejście ma rzekomo przynieść prawdziwą rewolucję.

Sony o premierach swoich gier MMO w 2011 roku

Sarge, 18 stycznia 2011, 10:30

Redaktorzy serwisu Eurogamer przeprowadzili wywiad z prezesem firmy Sony Online Entertainment na temat jej nadchodzących gier MMO. W ten sposób dowiedzieliśmy się, kiedy koncern zamierza wydać takie tytuły jak PlanetSide Next czy The Agency.

Zapowiedziano Everquest Next

Adrian Werner, 9 sierpnia 2010, 09:26

Kila dni temu ujawniono, że popularne MMO zatytułowane EverQuest II przejdzie częściowo na darmowy model finansowy. Okazuje się jednak, że nie jest to największa nowina, jaką miał w zanadrzu zespół Sony Online Entertainment. Na dorocznym zjeździe fanów ujawniono bowiem pierwsze szczegóły dotyczące pełnowymiarowej kontynuacji serii.