Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2013, 11:25

autor: Hed

EverQuest Next zostanie pokazany w sierpniu - przedsmak z E3 podobno „powalał”

EverQuest Next został pokazany na targach E3 2013 za zamkniętymi drzwiami. Serwis, który miał okazję zobaczyć grę, twierdzi, że jest ona naprawdę imponująca. Pełna zapowiedź tytułu ma nastąpić w sierpniu tego roku.

EverQuest Next zostanie pokazany w sierpniu. Gra podobno powala. - EverQuest Next zostanie pokazany w sierpniu - przedsmak z E3 podobno „powalał” - wiadomość - 2013-06-18
EverQuest Next zostanie pokazany w sierpniu. Gra podobno powala.
EverQuest Next:
  • Jeden z serwisów wybrał tytuł grą targów E3 2013, nawet mimo, że nie pokazano jej publicznie
  • Zamknięty pokaz produkcji zrobił olbrzymie wrażenie na redaktorach serwisu
  • Pełna zapowiedź gry jest zaplanowana na sierpień

Serwis MMORPG.com, specjalizujący się w tytułach MMO, potwierdził, że na targach E3 2013 pokazano EverQuest Next, czyli kontynuację świetnych Everquest i Everquest II. Co więcej, redakcja strony wybrała ten tajemniczy wciąż projekt najciekawszą propozycją tegorocznej edycji imprezy, zapewniając, że to, co pokazano na zamkniętym pokazie, zrywało czapki z głów. Potwierdzono też, kiedy nastąpi pełna zapowiedź podobno imponującej gry.

Zostaliśmy uraczeni wczesnym spojrzeniem na to, co planuje firma Sony Online Entertainment w związku z sierpniową zapowiedzią gry i mówiąc krótko ta skromna porcja szczegółów kompletnie nas powaliła” – czytamy w uzasadnieniu wyboru EverQuest Next grą targów E3 2013. Redaktorzy MMORPG.com nie mogą jeszcze zdradzić szczegółów, bo obiecali zachować tajemnicę do sierpnia. Wtedy sieciowy oddział Sony zamierza pokazać światu nad czym pracuje.

Możemy tylko zdradzić, że widzieliśmy imponujące plany na największy sandbox na świecie” – pisze portal. Zdaniem jego redaktorów, to „więcej niż trzeba, aby przebić dosłownie każdą grę pokazywaną na E3”. Takich słów nie rzuca się na wiatr, więc liczymy, że Sony Online Entertainment rzeczywiście szykuje coś spektakularnego. Wszystkiego dowiemy się w sierpniu, czyli już za parę tygodni. Czyżby szykował się nowy rozdział w historii tytułów MMO?

  1. Oficjalna strona gry EverQuest Next

EverQuest Next zostanie pokazany w sierpniu - przedsmak z E3 podobno „powalał” - ilustracja #3Ekscytacja grą EverQuest Next jest uzasadniona w kontekście historii tej serii, która wielokrotnie wprowadzała do gatunku MMO nowe rozwiązania i standardy. Pierwszy EverQuest wyszedł jeszcze 1999 roku jako jeden z pionierskich internetowych MMORPG (wcześniej pojawiły się między innymi Ultima Online i Lineage). Udany tytuł doczekał się kontynuacji w postaci EverQuest II. „Dwójka” do dzisiaj otrzymuje pełnoprawne dodatki oraz aktualizacje.