Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 25 lipca 2017, 11:00

Sterowniki 384.94 WHQL do kart grafiki Nvidii już dostępne

Udostępnione przez firmę Nvidia sterowniki Game Ready 384.94 WHQL wspierają oficjalne wydania LawBreakers, ARK: Survival Evolved, Dark and Light i Hellblade: Senua’s Sacrifice. Naprawiono także kilka wykrytych problemów.

Sterowniki 384.94 WHQL do kart grafiki Nvidii już dostępne - ilustracja #1

Nvidia znana jest z regularnego wspierania swoich kart grafiki nowymi driverami, dzięki którym sprzęt „zielonych” oferuje poprawioną wydajność w debiutujących na rynku grach. Oprogramowanie niejednokrotnie oddaje w ręce użytkowników także nowe funkcje i możliwości. Nie inaczej jest w przypadku wydanych właśnie sterowników Game Ready w wersji 384.94 WHQL. Są one przeznaczone dla tworzonego przez studio Boss Key Productions Cliffa Bleszinskiego LawBreakers, a także ARK: Survival Evolved, Dark and Light oraz smakowicie zapowiadającego się (i długo wyczekiwanego) Hellblade: Senua’s Sacrifice od Ninja Theory. Oprogramowanie zawiera także optymalizację dla wersji Early Access strzelanki Fortnite autorstwa Epic Games.

Dodatkowo dzięki nowym driverom LawBreakers otrzymuje wsparcie dla debiutującej w tej grze technologii NVIDIA ShadowPlay Highlights, która umożliwia automatyczne uwiecznianie wyjątkowych fragmentów rozgrywki (np. walk z bossami) i dzielenie się nimi za pośrednictwem serwisów społecznościowych. W ARK: Survival Evolved oraz Dark and Light dostajemy możliwość korzystania z funkcji NVIDIA Ansel, zaś w EVE: Valkyrie będziemy mogli cieszyć się uaktualnionym trybem ustawień graficznych ultra.

Sterowniki naprawiają również problemy z wywalaniem do pulpitu w Watch_Dogs 2 (doświadczane przez użytkowników kart Titan X), utratą sygnału po wyłączeniu monitora na GTX 980 czy działaniem funkcji HDR w Shadow Warrior 2 i Mass Effect: Andromeda. Dodatkowo programiści Nvidii wyeliminowali bugi skutkujące przycinaniem się wyświetlanego obrazu w grach Nier: Automata oraz Gears of War 4.

Nowe drivery możecie pobrać z oficjalnej strony producenta lub za pośrednictwem aplikacji GeForce Experience.