Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 27 stycznia 2013, 18:07

autor: Olek

Pokaz nowych możliwości silnika CryEngine 3

Serwis crysis-hq.com opublikował materiały wideo nagrane podczas niedawnego spotkania społeczności fanowskiej z deweloperami ze studia Crytek. Wśród nich znalazła się prezentacja nowych możliwości silnika CryEngine 3.

Crysis 3 pokazać ma pełnię możliwości silnika CryEngine 3. - Pokaz nowych możliwości silnika CryEngine 3 - wiadomość - 2013-01-27
Crysis 3 pokazać ma pełnię możliwości silnika CryEngine 3.

Zaplanowana na 19 lutego premiera gry Crysis 3 zbliża się wielkimi krokami, ale deweloperzy ze studia Crytek równolegle pracują wciąż nad rozwojem silnika CryEngine 3. Efekty zademonstrowane zostały w trakcie niedawnego Dnia Społeczności (Community Day) we frankfurckiej siedzibie firmy.

W trakcie przeszło 25-minutowego pokazu fani mogli zobaczyć szereg nowatorskich rozwiązań, z których spora część znajdzie się nie tylko w trzecim Crysisie ale także w nadchodzącej nowej wersji narzędzi deweloperskich CryEngine SDK. Co ciekawe, prezentację poprowadził Sean Tracy, który swoją karierę w dewelopingu gier zaczynał od tworzenia modyfikacji (Mechwarrior: Living Legends do gry Crysis).

Warto przypomnieć, że pojutrze (29 stycznia) startują otwarte beta-testy gry Crysis 3, które potrwają do 12 lutego. Gracze będą mogli sprawdzić nowe dzieło deweloperów z CryTeku w dwóch trybach - Crash Site i Hunter. Wszyscy, którzy w tym czasie zdecydują się na zakup finalnego produktu w systemie przedsprzedaży mogą liczyć na bonus w postaci Pakietu Tropiciela.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Crysis 3
  2. Strona internetowa studia Crytek
  3. CryEngine – oficjalna strona internetowa