Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 8 lutego 2012, 14:12

autor: Olek

PlayStation Vita 3G ze starterem sieci Play

Firma Sony Computer Entertainment Polska oraz operator telefonii komórkowej Play będą współpracować przy sprzedaży konsoli PlayStation Vita w naszym kraju. Wszystkie egzemplarze modelu 3G mają być oferowane w pakiecie ze starterem sieci Play.

PlayStation Vita 3G ze starterem sieci Play - ilustracja #1

Jeśli planujecie zakup nowej, kieszonkowej platformy koncernu Sony, a dodatkowo zastanawiacie się nad zmianą operatora telefonii komórkowej, to może być propozycja dla Was. Na oficjalnym profilu PlayStation Polska w serwisie Facebook pojawiła się wiadomość o współpracy firm Sony Computer Entertainment i P4 (właściciel sieci Play), dotyczącej sprzedaży PlayStation Vita 3G.

PlayStation Vita w Polsce
  1. premiera: 22 lutego 2012
  2. startowe gry: Uncharted: Golden Abyss, WipEout 2048, Reality Fighters, Little Deviants, ModNation Racers: Road Trip, Everybody's Golf, Escape Plan, Gravity Rush, Hustle Kings, MotorStorm RC, Top Darts, Super StarDust Delta
  3. cena: 1149 zł (wersja bez 3G)

Konsolka z modułem 3G dostępna będzie w salonach sprzedaży sieci Play już w dniu polskiej premiery, czyli 22 lutego. Niestety, nie znamy jeszcze szczegółów oferty, w tym cennika. Wiadomo natomiast, że wszystkie egzemplarze PlayStation Vita 3G dystrybuowane w naszym kraju przez firmę Sony Computer Entertainment Polska będą sprzedawane w pakiecie z zestawem startowym Play'a. Gracze, którzy zdecydują się korzystać z usług tego operatora otrzymają też bezpłatnie grę WipeOut 2048.

O tym, że Play i SCE „mają się ku sobie”, wiadomo od dłuższego czasu. Dość powiedzieć, że w ubiegłym roku operator komórkowy zdecydował się wprowadzić do swojej oferty konsole PlayStation 3 i PlayStation Portable, a także adresowany do graczy telefon Sony Ericsson Xperia Play. Do tego grona wkrótce dołączy najmłodsze dziecko w rodzinie PlayStation, czyli PS Vita.

Więcej informacji o możliwościach konsoli PlayStation Vita dowiecie się z lektury naszego testu.

  1. Test konsoli PlayStation Vita