Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka The Elder Scrolls III: Tribunal (PC)

The Elder Scrolls III: Trójca PC

The Elder Scrolls III: Tribunal

The Elder Scrolls III: Tribunal jest oficjalnym rozszerzeniem do gry cRPG The Elder Scrolls III: Morrowind. Fabuła dodatku koncentruje się wokół bogów, którzy tworzą tytułową trójcę rządzącą kontynentem Tamriel.

To jest dodatek do gry The Elder Scrolls III: Morrowind.

RPG | FPP | TPP | fantasy | The Elder Scrolls | RPG akcji

PC Windows
Okładka The Elder Scrolls III: Tribunal (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

7listopada2002

5czerwca2003

pudełko PL

Oficjalny, płatny dodatek do The Elder Scrolls III: Morrowind, jednego z najlepszych cRPG ostatnich lat. Według samych autorów Tribunal ma się do Morrowind’a podobnie jak Opowieści z Wybrzeża Mieczy do Wrót Baldura, i podobnie można go zainstalować i rozpocząć będąc w dowolnym momencie samej gry, choć jest raczej przeznaczony dla postaci wysoko zaawansowanych. Akcja koncentruje się wokół postaci dwóch bogów-królów, Almalexii i Sotha Sila, którzy wraz z występującym już w Morrowindzie Vivecem tworzą tytułowy Tribunal rządzący krainą. Jeśli chodzi o zawartość, to rozszerzenie oferuje graczom całkiem sporo, bo dwa nowe miasta Mournhold i Sotha Sil, epickich rozmiarów lochy oraz szereg nowych bestii, goblinów, liszów, itp. Poza tym warto zwrócić uwagę na modyfikacje interfejsu, a w szczególności znacznie poprawiony dziennik z możliwością sortowania i wyszukiwania questów oraz system tworzenia notatek na mapach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 635 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Gry podobne do The Elder Scrolls III: Trójca

Klasyfikacja PEGI The Elder Scrolls III: Trójca

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Elder Scrolls III: Trójca

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800MHz
  • 256MB RAM
  • 32 MB akcelerator 3D
The Elder Scrolls III: Trójca - recenzja gry
The Elder Scrolls III: Trójca - recenzja gry

Recenzja 9 czerwca 2003, 13:29

A na brak takowych w Mournholdzie narzekać nie będziemy. Już od samego początku staje się jasne, że – pod względem nici fabuły i czekających na nas zadań – w dodatku twórcy poszli odmienną ścieżką niż w przypadku samego Morrowinda. Tam otrzymywaliśmy przeogromny świat, w którym jednak względnie niewiele się działo, tu z kolei mamy do naszej dyspozycji mocno ograniczony teren, na którym co krok doświadczamy czegoś nowego.