Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4XSXPS5XONE
Okładka Necromunda: Hired Gun (PC)

Necromunda: Hired Gun

Dynamiczny FPS w uniwersum Warhammer 40,000 od zespołu Streum on Studio. W Necromunda: Hired Gun jako najemnik z cybermastiffem podejmiemy się licznych zleceń na przeżartej korupcją planecie Necromunda, wykorzystując nadludzką mobilność do rozprawiania się z wrogami.

Akcji | FPP | science fiction | Warhammer 40,000 | FPS | strzelanki | Find Your Next Game

Okładka Necromunda: Hired Gun (PC)

data premiery gry:

1cze2021za 43dni

PC PS4 XONE PS5 XSX
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Necromuda: Hired Gun to pierwszoosobowa strzelanka (FPS) osadzona w uniwersum gry bitewnej Warhammer 40,000. To kolejna wycieczka do galaktyki 41. millenium zafundowana nam przez zespół Streum on Studio oraz firmę Focus Home Interactive po Space Hulk: Deathwing.

Fabuła

Większość produkcji na licencji Warhammera 40,000 skupia się na jednym z wielu konfliktów między inteligentnymi rasami 41. tysiąclecia oraz walce z siłami Chaosu. Jednakże Necromunda: Hired Gun bazuje na pobocznej grze z tego uniwersum, rozgrywającej się na tytułowej planecie. Choć stanowi ona część Imperium Ludzkości, nie znajdziemy tu chwały w walce za Imperatora, lecz kryminalny półświatek slumsów miasta-kopca rządzonych przez brutalne gangi. My wcielimy się w jednego z wielu najemników zarabiających na życie wykonywaniem rozmaitych zleceń, przeważnie sprowadzających się do eliminowania mieszkańców tej dystopii.

Mechanika

Prowadzony przez gracza bohater bynajmniej nie zalicza się do cichych zabójców. Wyposażony w linę z hakiem, bogate (często wybuchowe) uzbrojenie oraz mnóstwo cybernetycznych ulepszeń oraz wspierany przez zabójczego psa bohater odznacza się mobilnością i niechęcią do dyskretnego eliminowania celów. W efekcie rozgrywka ma wiele wspólnego z serią Doom: gracz musi nieustannie pozostawać w ruchu, biegając po ścianach, skacząc po całej lokacji i nieustannie atakując licznych przeciwników, czy to szeregowych zbirów i mutantów, czy też potężniejszych adwersarzy.

Wraz z postępami w grze bohater będzie mógł awansować na wyższe poziomy oraz zdobędzie kolejne bronie i ulepszenia dla siebie oraz swojego cybermastiffa. To otworzy przed graczem nowe możliwości i pozwoli na dostosowanie rozgrywki pod własne preferencje.

Kwestie techniczne

Jak większość współczesnych FPS-ów, Necromunda: Hired Gun wykorzystuje realistyczną trójwymiarową oprawę wizualną. Zgodnie z dystopijnym klimatem gry, grafikę utrzymano w ciemnym, brudnym stylu, aczkolwiek lokacje są dość różnorodne i stale rozjaśniają je wybuchy oraz inne efekty specjalne towarzyszące walce.

Zobacz pełny opis gry

Gry podobne do Necromunda: Hired Gun

Wymagania wiekowe Necromunda: Hired Gun

brak danych

Premiera FPS-a Necromunda: Hired Gun w czerwcu; jest zwiastun i platformy docelowe
Premiera FPS-a Necromunda: Hired Gun w czerwcu; jest zwiastun i platformy docelowe

wiadomość18 marca 2021

W sieci pojawił się zwiastun nowej gry osadzonej w uniwersum Warhammera 40,000 o nazwie Necromunda: Hired Gun. Znamy także datę premiery dzieła oraz platformy, na jakie trafi.

Uniwersum Warhammera 40K wzbogaci się o nową grę FPS dla jednego gracza
Uniwersum Warhammera 40K wzbogaci się o nową grę FPS dla jednego gracza

wiadomość17 marca 2021

Necromunda: Hired Gun to kolejna gra w uniwersum Warhammera 40,000 od twórców Space Hulk: Deathwing. O istnieniu tego FPS-a dowiedzieliśmy się przypadkiem za sprawą oficjalnego sklepu firmy Microsoft.

PC
PS4
XONE
PS5
XSX