Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2021, 22:35

autor: hexx0

Necromunda Hired Gun: 30-minutowy gameplay z dynamicznego FPS-a ze świata Warhammera

Na pięć dni przed premierą gry Necromunda: Hired Gun w sieci pojawił się 30-minutowy gameplay prezentujący sam początek historii.

1 czerwca 2021 roku odbędzie się premiera osadzonego w świecie Warhammera 40,000 dynamicznego FPS-a Necromunda: Hired Gun od francuskiego studia Streum On. Już teraz możecie jednak obejrzeć trwający dokładnie 25 minut i 22 sekundy gameplay z samego początku gry, który może Was przekonać (lub nie) do zakupu tytułu. Oto on.

Rozgrywka prezentuje się szybko i brutalnie, na pierwszy rzut oka przypominając tę z Doom: Eternal. Główny bohater za pomocą haka błyskawicznie przemieszcza się pomiędzy kolejnymi wrogami, których wykańcza w krwawych finiszerach. W odróżnieniu od Slayera z produkcji studia id Software postać może jednak biegać po ścianach, a w walce z różnej maści mutantami korzysta z pomocy psa-robota. Rozczłonkowywaniu krzyczących po francusku wrogów przygrywa też ciężka, pasująca do całości muzyka.

Twórcy Necromunda: Hired Gun zapewniają, że w ich grze odblokujemy masę broni i modyfikacji do nich, które pozwolą nam stopniowo przechodzić na coraz wyższe poziomy trudności. Fani wymagających wyzwań nie powinni więc narzekać na nudę. Jeśli takowymi jesteście lub po prostu spodobał Wam się powyższy gameplay, możecie zakupić wydawaną przez firmę Focus Home Interactive grę z 15-procentową zniżką na Steamie i GOG-u (za 110,49 zł). Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby poczekać na pierwsze recenzje, gdyż promocja trwa do 10 czerwca. W nieco gorszej sytuacji są użytkownicy konsol, na których cena bazowa Necromundy wynosi nie 129,99 zł (jak na PC), a 169 zł. Posiadacze Xboksów mogą jednak do dnia premiery skorzystać z obniżki i zapłacić 144,99 zł – na PlayStation trzeba dać pełną cenę.

Necromunda: Hired Gun ukaże się na PC, XONE, XSX|S, PS4 i PS5. Tytuł będzie dostępny z polskimi napisami. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy trailer gry, a więcej na jej temat dowiecie się tutaj.