Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Gry Towarzyskie Nintendo DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry z gatunku towarzyskie na platformę DS.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

NDS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

gry towarzyskie
Monopoly
Monopoly

Towarzyskie 26 października 2010

Monopoly to wirtualna adaptacja najpopularniejszej gry planszowej świata. Staramy się osiągnąć tytułowy monopol poprzez udane inwestycje.

Horsez
Horsez

Towarzyskie 28 listopada 2006

Petz to seria gier symulacyjno-familijnych wydanych przez Ubisoft, które pozwalają przygarnąć wirtualnego zwierzaka. Wchodzące w jej skład produkcje koncentrują się na poszczególnych gatunkach czworonogów. Gra Horsez pozwala natomiast zająć się „nieco” większym zwierzęciem – koniem.

Alvin and the Chipmunks
Alvin and the Chipmunks

Towarzyskie 4 grudnia 2007

Gra o tematyce muzycznej, nawiązująca do popularnego filmu animowanego. Uczestniczymy w różnego rodzaju koncertach. Zadaniem gracza jest wciskanie klawiszy zgodnie z rytmem danej piosenki.

LEGO Rock Band
LEGO Rock Band

Towarzyskie 3 listopada 2009

Połączenie znanej serii gier muzycznych z niezwykle popularnymi klockami. Tytuł oferuje mnóstwo dobrej zabawy dla całej rodziny i wiele bardzo znanych rockowych hitów.

Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under
Pet Vet 3D: Animal Hospital Down Under

Towarzyskie 28 stycznia 2008

Przeznaczony dla młodszych graczy przystępny symulator leczenia przedstawicieli ziemskiej fauny. Korzystając z dostępnego ekwipunku, staramy się zdiagnozować chorobę oraz opracować skuteczny sposób leczenia. Gra ma też walory edukacyjne - wykryte schorzenia zostają gruntownie opisane, zaznajamiając nas z najistotniejszymi informacjami na ten temat.

Michael Jackson: The Experience
Michael Jackson: The Experience

Towarzyskie 23 listopada 2010

Zręcznościowa gra muzyczna, w której śpiewamy oraz tańczymy do rytmu największych przebojów Michaela Jacksona. Wśród nich znajdują się takie klasyki Króla Popu jak Beat It, Billie Jean, Earth Song, Bad, The Girl Is Mine, Who Is It i Thriller.

Carnival Games (2007)
Carnival Games (2007)

Towarzyskie 8 lipca 2008

W Carnival Games wybieramy się do wirtualnego wesołego miasteczka, w którym czeka na nas kilkadziesiąt różnych atrakcji i minigier.

42 All-Time Classics
42 All-Time Classics

Towarzyskie 29 września 2006

Clubhouse Games to zbiór ponad dwudziestu klasycznych gier towarzyskich (m.in. kręgle, bilard, rzut lotkami do tarczy i szachy). Coś dla siebie znajdą tu także wielbiciele warcabów oraz przeróżnych rozrywek karcianych. Nie braknie również kolejnej mutacji Tetrisa oraz zabawy w układanie domina.

Bratz: Super Babyz
Bratz: Super Babyz

Towarzyskie 25 lutego 2008

Kolejna gra stworzona z myślą o młodych graczach lubiących zabawę z tytułowymi lalkami Bratz. Program oferuje 12 ekscytujących mini-gier oraz łamigłówek, wymagających zręczności, spostrzegawczości czy też logicznego myślenia.

Disney Jonas
Disney Jonas

Towarzyskie 10 listopada 2009

Gra bazująca na słynnym serialu młodzieżowym pod tym samym tytułem. Śledzimy losy braci Lucasów i prowadzonej przez nich kapeli. Główną jest opcja wzięcia udziału w jednym z sześciu koncertów opartych na modelu rozgrywki znanym z produktów z serii Guitar Hero. Pomiędzy występami towarzyszymy braciom w ich życiu osobistym.

Pony Friends 2
Pony Friends 2

Towarzyskie 20 listopada 2009

Gra familijna przeznaczona głównie dla dzieci, w której opiekujemy się małym kucykiem. Wpierw wybieramy naszego podopiecznego spośród dwunastu różnorodnych zwierząt, a następnie wyposażamy go w siodło i inne niezbędne akcesoria. Ważnym aspektem jest również pielęgnacja kucyka. W tym celu prowadzimy własną stajnię, gdzie źrebak może odpocząć, przespać. Jest to również miejsce zabiegów higienicznych.

My Baby First Steps
My Baby First Steps

Towarzyskie 3 listopada 2009

My Baby First Steps to kolejna gra familijna wydana przez Nobilis Games przy współpracy z SouthPeak Games. Podstawowym zadaniem wirtualnych rodziców w My Baby First Steps jest wychowywanie małego dziecka przez naukę i zabawę z nim. Odbywa się to głównie przez proste i zabawne mini-gierki, w których uczymy naszą pociechę rozpoznawać kształty, nazywać je, wspinać się na krzesła itd.

Band Hero
Band Hero

Towarzyskie 3 listopada 2009

Band Hero to kolejna gra muzyczna od twórców popularnego Guitar Hero. Produkt, niezależnie od wieku odbiorcy, pozwala wcielić się w profesjonalnego artystę i ruszyć na podbój estrady.

Paws & Claws Best Friends
Paws & Claws Best Friends

Towarzyskie 21 września 2007

Prosta gra dla młodszych użytkowników DS-a, w której przygarniamy psa lub kota. Nad swoim pupilem sprawujemy troskliwą opiekę, zaspokajając potrzeby zwierzaka oraz uczestnicząc w różnorakich zabawach.

Guitar Hero: On Tour
Guitar Hero: On Tour

Towarzyskie 22 czerwca 2008

Guitar Hero: On Tour to pierwsza odsłona niesamowicie popularnej serii, która trafiła na przenośną konsolkę. Program, sprzedawany ze specjalną nakładką na konsolę, pozwala nam doświadczyć przyjemności, jaką daje wcielenie się w sławnego gitarzystę.

Club Penguin: Elite Penguin Force - Herbert's Revenge
Club Penguin: Elite Penguin Force - Herbert's Revenge

Towarzyskie 25 maja 2010

Sympatyczna gra dla dzieci, w której przenosimy się do świata Club Penguin. Bohaterem produkcji jest nietypowy niedźwiedź polarny, który nie potrafi pływać, nie lubi mięsa i nie znosi zimna. Rozgrywka została przedstawiona w postaci misji – w większości z nich bierzemy udział w zręcznościowych minigierkach (łowienie ryb, jeżdżenie na desce snowboardowej, itp.).

Yogi Bear: The Video Game
Yogi Bear: The Video Game

Towarzyskie 7 grudnia 2010

Yogi Bear: The Video Game to powrót popularnych bohaterów Hanna-Barbera, związany bezpośrednio z nowym filmem o przygodach misia Yogi i jego przyjaciół.

Monster High Ghoul Spirit
Monster High Ghoul Spirit

Towarzyskie 25 października 2011

Gra przygodowa w świecie Monster High, znanym z serialu telewizyjnego i serii zabawek, w której ostatecznym celem jest zostanie szkolną gwiazdą.

Hasbro Family Game Night 2
Hasbro Family Game Night 2

Towarzyskie 26 października 2009

Hasbro Family Game Night 2 to gra towarzyska będąca adaptacją telewizyjnego show. Gracze mogą stanąć do rywalizacji w konkurencjach inspirowanych popularnymi planszówkami firmy Hasbro (m.in. Monopoly, Operacja, Clue i Pictureka). Tytuł wyprodukowany został przez studio deweloperskie EA Bright Light.

Press Your Luck 2010 Edition
Press Your Luck 2010 Edition

Towarzyskie 27 października 2009

Adaptacja tytułowego amerykańskiego teleturnieju, popularnego w latach 80-tych. Reguły są proste - uczestnicy zabawy muszą odpowiadać na pytania prowadzącego. Autorzy przygotowali ponad 3000 zagadnień z wielu dziedzin. Nagrody losowane są z planszy. Na niej umieszczone są także pola powodujące utratę całego zdobytego dotychczas dorobku.

Dancing on Ice
Dancing on Ice

Towarzyskie 21 maja 2010

Dancing on Ice to gra bazująca na licencji popularnego programu Gwiazdy tańczą na lodzie, który sporą popularnością cieszył się również w Polsce. Za przygotowanie tego projektu odpowiedzialne jest studio Coyote Console, a wydaniem i dystrybucją zajęła się firma Ghostlight.

Boogie
Boogie

Towarzyskie 27 listopada 2007

Pierwsza wysokobudżetowa gra muzyczna, wypuszczona przez Electronic Arts. Zadaniem gracza jest śpiewane lub tańczenie do konkretnych utworów. Dodatkową atrakcją jest możliwość tworzenia własnych teledysków.

Mario Party DS
Mario Party DS

Towarzyskie 19 listopada 2007

Kolejny przedstawiciel popularnej serii zręcznościówek. Jest to produkcja z gatunku party game, w której przystępujemy do zwariowanych zabaw, na ekranie obserwując słynne postaci znane z innych gier firmy Nintendo.

Barbie as The Island Princess
Barbie as The Island Princess

Towarzyskie 30 października 2007

Gra typu party game, bazująca na filmie animowanym pod tym samym tytułem. Tym razem lalka Barbie wciela się w postać księżniczki Roselli, uczestnicząc w ciekawych zabawach na tropikalnej wyspie.