Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Jam Sessions 2 (NDS)
OkładkaJam Sessions 2 (NDS)

Jam Sessions 2 NDS

Gra muzyczna, w której uczymy się grać na gitarze. Tytuł pozwala nie tylko odgrywać znane hity, ale także modyfikować je, a nawet tworzyć własne kompozycje.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jam Sessions 2 Premiera NDS

20października2009

producent: Plato wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Jam Sessions 2 to druga część serii gier muzycznych pozwalających grać piosenki na wirtualnej gitarze. Ambicją twórców, czyli firmy Plato, jest udzielenie graczom pomocy w opanowaniu tego instrumentu. Produkcja wykorzystuje panel dotykowy konsoli DS, który przeistacza się w struny. Kombinacje przycisków na d-padzie odpowiadają natomiast za akordy. W ten sposób gracz może wykonywać praktycznie wszystkie gitarowe chwyty.

Produkcja oferuje bogaty zestaw piosenek, które stanowią poszczególne etapy zaznajamiania graczy z tajnikami grania na gitarze oraz uczącymi jak komponować własne piosenki. Wśród artystów pojawiają się takie zespoły jak: REM, Heart, The Ramones, The Clash, Doobie Brothers, Plain White-T's, The Black Crowes oraz The Pixies. Przechodząc kolejne poziomy książki z utworami znajdującej się w grze gracze uczą się technik, które pomagają w okiełznaniu muzycznych zdolności. Poznajemy kilka typów gitar elektrycznych (Stratocaster, Telecaster, Acoustic, Old Electric & Les Paul).

Przy wykorzystaniu nabytych zdolności możemy odgrywać, tworzyć, zapisywać i dzielić się stworzoną przez siebie muzyką z innymi. Nowością w tej odsłonie jest możliwość zmiany poszczególnych partii piosenek i łatwe skomponowanie własnych poziomów, w które później możemy zagrać. Oprócz tego zabawę urozmaica wiele pomniejszych mini-gierek muzycznych. Oprawa wizualna tytułu to bardzo proste, ale dzięki temu czytelne plansze i ekrany.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Jam Sessions 2: Odpowiednia dla każdego wieku.