Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka Hannah Montana: Music Jam (NDS)
OkładkaHannah Montana: Music Jam (NDS)

Hannah Montana: Music Jam NDS

Połączenie prostej przygodówki oraz gry muzycznej, w której nie tylko próbujemy zabawy z różnymi instrumentami, ale także nagrywamy swoje własne hity.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hannah Montana: Music Jam Premiera NDS

26października2007

pudełko PL

30kwietnia2009

producent: Disney Interactive Studios wydawca: Disney Interactive Studios wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Hannah Montana: Music Jam

Bratz Girlz Really Rock

Boogie

The Aly & AJ Adventure

Hannah Montana: Music Jam jest połączeniem gry muzycznej oraz stosunkowo prostej przygodówki. Jest to zarazem pełnoprawna kontynuacja wydanej pod koniec 2006 roku pierwszej części przygód głównej bohaterki. Opisywany produkt opracowano wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Nintendo DS.

Jak można się łatwo domyślić, opisywana gra w bezpośredni sposób nawiązuje do popularnego serialu młodzieżowego, opowiadającego o perypetiach pewnej nastolatki. Miley Stewart za dnia jest jedną z wielu uczennic szkoły średniej. W nocy staje się jednak słynną piosenkarką, tytułową Hanną Montana. Fabuła Music Jam nie bazuje bezpośrednio na żadnym z odcinków serialu telewizyjnego, oferując zupełnie nową historię. Tym razem Hannah musi stanąć do muzycznego pojedynku z inną rosnącą gwiazdą muzyki pop, a mianowicie z Savanną Star. Bawiąc się jako Miley, musimy z kolei doprowadzić do odzyskania zaufania jednego z przyjaciół głównej bohaterki.

Jedna z podstawowych atrakcji Music Jam dotyczy próbowania wielu różnych instrumentów muzycznych. Może to być między innymi gitara basowa, czy też perkusja. Do zabawy wykorzystuje się krzyżak lub ekran dotykowy. Ogólne założenia zabawy są tu bardzo proste. Przykładowo, wybierając gitarę mamy do czynienia z mini-grą bazującą chociażby na serii Guitar Hero. Wykonujemy bowiem odpowiednie akcje, zgodnie z wskazówkami wyświetlanymi na gryfie gitary. Na samym wypróbowaniu poszczególnych instrumentów zabawa się jednak nie kończy. Przewidziano bowiem opcję nagrywania swoich piosenek, korzystając z wbudowanych narzędzi. Ustalamy tu między innymi rytm, czy wybieramy niezbędne do wykonania utworu instrumenty.

Istotna zaleta Music Jam związana jest też z możliwością nagrywania piosenek z udziałem nawet trzech innych graczy. Osiągnięcia wszystkich osób są na bieżąco gromadzone w pamięci konsoli tego gracza, który utworzył daną sesję. Może on następniać zebrać wszystko w całość oraz podzielić się efektami wspólnej pracy ze swoimi przyjaciółmi. Przygotowane utwory muzyczne wzbogacamy także krótkimi materiałami wideo, korzystając z odgórnie przygotowanych wzorów.

Oprawa wizualna gry prezentuje stosunkowo wysoki poziom wykonania. Jeśli wybraliśmy zabawę z instrumentami, akcja jednocześnie toczy się na obu ekranach handhelda. W przypadku swobodnej eksploracji otoczenia wygląda to nieco inaczej. Jeden z ekranów ukazuje wtedy trójwymiarowy podgląd na okolicę, a drugi dostępne opcje.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,3 / 10 na podstawie 48 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 10 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Hannah Montana: Music Jam cena w dniu premiery: 129,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Hannah Montana: Music Jam

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.