Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiNDS
Okładka Grease: The Game (Wii)
OkładkaGrease: The Game (Wii)

Grease: The Game

Śpiewaj, tańcz i zostań gwiazdą musicalu Grease. Poczuj się jak John Travolta i Olivia Newton-John. Jest to produkcja należąca gatunku gier muzycznych i pozwala na wzięcie udziału w słynnym widowisku oraz wcielenie się w doskonale znane postacie, w tum Dannego i Sandy.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Grease: The Game Premiera

27sie2010

Wii NDS

Grease to gra rytmiczno-muzyczna oparta na scenariuszu bardzo popularnego musicalu z lat siedemdziesiątych. Za jej produkcję odpowiadają dwa studia - 505 Games oraz Paramount Digital Entertainment.

Tak, jak w przypadku filmowego pierwowzoru, główną rolę w rozgrywce odgrywa śpiew i taniec. Gracze mogą zabawić się w estradowych artystów wśród gwiazd tego wiekopomnego musicalu. Nie zabraknie wśród nich Danny’ego i Sandy, których role w oryginale zagrali John Travolta i Olivia Newton-John.

Do rozgrywki niezbędny jest Wiimote i mikrofon, które w trakcie gry mają pomóc nam stać się wytrawnymi tancerzami i doskonałymi piosenkarzami – tak, by dorównać klasą znanym gwiazdom.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Grease: The Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS