Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWiiNDS
Okładka Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel (Wii)

Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel

Zręcznościowa gra muzyczna, skierowana przede wszystkim do młodszych odbiorców. Produkcja nawiązuje do filmu pod tym samym tytułem. Znajdziemy w niej kilkadziesiąt popularnych piosenek i prostą rozgrywkę, wymagająca wyczucia rytmu.

Towarzyskie | filmy animowane | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel (Wii)

producent: ImaginEngine

data premiery gry:

1gru2009

Wii NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel to zręcznościowa gra muzyczna na konsolę NDS, przygotowana w oparciu o film kinowy o tym samym tytule. Tytuł pozwala nam sprawdzić nasze poczucie rytmu i spróbować swoich sił jako członek zespołu rockowego złożonego z wiewiórek.

Do naszej dyspozycji oddano dwie grupy – męski skład The Chipmunks oraz jego przeciwwagę, dziewczęce The Chipettes. Po wybraniu ulubionej grupy (albo ich połączeniu) rozpoczynamy ścieżkę fabularną i stajemy przed zadaniem wykonania kilkudziesięciu popularnych piosenek przed publicznością zgromadzoną na jednej z 11 aren (m.in. w Nowym Jorku, Londynie i Sydney). Do gry używamy rysika, starając się dotykać odpowiednie miejsca na ekranie adekwatnie do pojawiających się na nim znaków.

Gra posiada kilka stopni trudności, które odblokowujemy poprzez właściwe wykonywanie piosenek na poziomie Normal lub pobicie przynajmniej sześciu rekordów frekwencji na naszych koncertach. W razie problemów w każdej chwili możemy zmienić stopień skomplikowania rozgrywki, a także wrócić do dowolnego, licencjonowanego utworu, odgrywając go ponownie lub oglądając teledysk. Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel zawiera także trzy minigierki, a odbiorcom spragnionym wieloosobowych zmagań pozwala na konkurowanie z maksymalnie trzema przeciwnikami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel

Klasyfikacja PEGI Alvin and The Chipmunks: The Squeakquel

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS