Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXBOXPS2GBA
Okładka James Bond 007: NightFire (PC)
OkładkaJames Bond 007: NightFire (PC)

James Bond 007: NightFire

James Bond 007: Nightfire

Gra z gatunku action/adventure z głównym naciskiem położonym na akcje, w której gracze stają się najlepszym i najniebezpieczniejszym agentem świata.

Akcji | FPP | FPS | szpiegowskie | filmy | James Bond | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

James Bond 007: NightFire Premiera

18lis2002

PS2 XBOX

25lis2002

PC

17mar2003

GBA

James Bond 007: NightFire to gra z gatunku action/adventure z głównym naciskiem położonym na akcje, w której gracze stają się najlepszym i najniebezpieczniejszym agentem świata. Naszym zadaniem jest powstrzymanie okrutnego kryminalisty Rafaela Drake’a i jego organizacji przestępczej przed przejęciem kontroli nad całą Ziemią. Gra posiada bardzo dynamiczną i rozbudowaną fabułę stworzoną specjalnie na jej potrzeby, z uwzględnieniem najlepszych tradycji tej liczącej już ponad 40 lat serii, tj. najlepszych motywów z książek Iana Fleminga i filmów o nieustraszonym agencie 007. Akcja toczy się w dziesięciu egzotycznych lokacjach, jak ośnieżone Alpy Austriackie, głębiny Południowego Pacyfiku, czy nawet przestrzeń kosmiczna. Podczas rozgrywki musimy działać jak prawdziwy agent 007, tzn. współpracować z innymi agentami i oczywiście pięknymi agentkami, nieraz w trudnych sytuacjach wykorzystywać wyrafinowane super-gadżety, niekiedy używać brutalnej siły ognia, albo nawet po prostu bezszelestnie przekradać się przez pilnie strzeżony teren. Za przedstawienie akcji w James Bond 007: NightFire odpowiada nowoczesny trójwymiarowy silnik graficzny z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, przy czym w newralgicznych momentach, czy sekwencjach filmowych, widok zmienia się na obraz z zawieszonej, ruchomej kamery. Gra pozwalała na rozgrywkę jedno i wieloosobową.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 1101 głosów czytelników.

James Bond 007: NightFire cena w dniu premiery: 129 PLN

Klasyfikacja PEGI James Bond 007: NightFire

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

James Bond 007: NightFire Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500MHz
  • 128MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D
PC
PS2
GBA
XBOX