Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Game of Thrones: Conquest (iOS)

Game of Thrones: Conquest

Game of Thrones: Conquest to mobilna strategia. Produkcja bazuje na licencji cyklu powieściowego Pieśń lodu i ognia oraz serialu telewizyjnego Gra o Tron. Zabawę zaczynamy od stworzenia własnego rodu, a następnie próbujemy przejąć kontrolę nad całą krainą.

Strategiczne | fantasy | ekonomiczne | Gra o tron

Okładka Game of Thrones: Conquest (iOS)

data premiery gry:

19paź2017

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Game of Thrones: Conquest to wydana na system AND i iOS mobilna strategia. Produkcję wykorzystującą model darmowy z mikropłatnościami opracowało studio Turbine Entertainment, znane z takich tytułów jak The Lord of the Rings Online, Dungeons & Dragons Online, Infinite Crisis, Batman: Arkham Underworld czy seria Asheron's Call.

Fabuła

Gra osadzona jest w świecie fantasy, którego ojcem jest pisarz George R.R. Martin. Projekt bazuje głównie na telewizyjnej adaptacji marki, w postaci emitowanego przez stację HBO serialu Gra o Tron, przez co postacie i lokacje przypominają te znane z TV. Autorzy posiłkowali się jednak również pierwowzorem w postaci powieściowej serii Pieśń lodu i ognia, dzięki czemu mogli wykorzystać wątki nieznane widzom.

Mechanika

Wydane na system AND i iOS Game of Thrones: Conquest podążą ścieżkami wytyczonymi przez wiele wcześniejszych mobilnych strategii. Zabawę zaczynamy od stworzenia własnego rodu, a następnie próbujemy przejąć władzę w krainie i ostatecznie zasiąść na żelaznym tronie.

Podczas rozgrywki gromadzimy surowce, za które kupujemy budynki, pozwalające nam werbować jednostki. Potem wykorzystujemy utworzoną armię do prowadzenia wojen, co zapewnia nam nowe terytoria oraz coraz większe łupy, które inwestujemy w rozwój miasta, zapewniając sobie dostęp do lepszych i bardziej licznych oddziałów.

Gra kładzie duży nacisk na rozgrywki polityczne. Możemy nawiązywać sojusze z innymi rodami i dzielić się z nimi łupami, np. powierzając im pieczę nad zdobytymi terenami. Do naszych obowiązków należy także zarządzanie pomocnikami i obsadzanie nimi różnych funkcji w strukturach państwa.

Istotną rolę odgrywają także rozgrywki multiplayer. Gracze mogą rywalizować z innymi użytkownikami, tworzyć z nimi sojusze, a także werbować przyjaciół jako jednostki do swojej armii.

Kwestie techniczne

Game of Thrones: Conquest oferuje solidnie wykonaną dwuwymiarową oprawę graficzną, która dodatkowo zyskuje dzięki oparciu projektów postaci, lokacji i obiektów na tych z serialu telewizyjnego.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Game of Thrones: Conquest

Wymagania wiekowe Game of Thrones: Conquest

12+

Wymagania sprzętowe Game of Thrones: Conquest

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Game of Thrones: Conquest zmierza na urządzenia mobilne
Game of Thrones: Conquest zmierza na urządzenia mobilne

wiadomość3 września 2017

Studio Turbine i firma Warner Bros. Entertainment zapowiedziały Game of Thrones: Conquest, czyli mobilną strategię, która połączy licencję Gry o tron z mechanizmami wzorowanymi na Game of War.

iOS
AND