Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Galactic Civilizations - seria gier

Galactic Civilizations IV
Galactic Civilizations IV

Strategiczne 26 kwietnia 2022

Czwarta odsłona popularnych gier strategicznych, opracowana przez studio Stardock. Wciel się w przywódcę kosmicznej cywilizacji i odkryj na nowo rozbudowany i udoskonalony świat Galactic Civilizations IV.

PC

Galactic Civilizations III
Galactic Civilizations III

Strategiczne 14 maja 2015

Trzecia odsłona popularnego cyklu kosmicznych strategii 4x. Akcja Galactic Civilizations 3 toczy się kilka lat po wydarzeniach znanych z dodatku do części drugiej gry, dzięki czemu do naszej dyspozycji oddano wszystkie znane wcześniej rasy, frakcje i technologie.

PC

Galactic Civilizations II: Władcy Strachu
Galactic Civilizations II: Władcy Strachu

Strategiczne 21 lutego 2006

Galactic Civilizations II to kolejna odsłona znakomitej strategii turowej sygnowanej logiem Stardock Systems. W porównaniu z poprzednikiem zmianie uległ silnik graficzny, który teraz jest w pełni trójwymiarowy.

PC

Galactic Civilizations
Galactic Civilizations

Strategiczne 25 marca 2003

Strategia typu 4X, której akcja umiejscowiona została w przestrzeni kosmicznej. Wciel się w przywódcę rasy Ziemian i zadbaj o jej przetrwanie oraz niezakłócony rozwój. Zarówno zarządzanie galaktycznym imperium, jak i walka rozgrywane są w systemie turowym.

PC