Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Movie Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Movie Games:


PlayWay

Wyprodukowane gry

Plany wydawnicze na przyszłość

Plane Mechanic Simulator2019

Mythbusters2019

The Beast Inside2019

Współpracujący z Movie Games producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez Movie Games


Atomic Jelly

SimFabric

Illusion Ray

Disaster Studio

Drago

My Next Games

W Polsce Movie Games współpracuje z:


Cenega S.A.

Wiadomości dotyczące Movie Games


Car Wash Simulator - ujawniono grę o prowadzeniu myjni samochodowej

Adrian Werner, 12 grudnia 2018, 10:46

Polskie studio 1Z Games pracuje nad grą Car Wash Simulator, która pozwoli zakosztować życia właściciela myjni samochodowej. Zabawę urozmaici możliwość współpracy z gangami lub tropiącymi je policjantami.

Alaskan Truck Simulator – powstaje polski symulator ciężarówki i survival w jednym

ElMundo, 16 maja 2018, 11:15

Należące częściowo do PlayWaya polskie studio Movie Games – we współpracy z Discovery – przygotowuje Alaskan Truck Simulator, czyli tytuł łączący w sobie cechy symulatora ciężarówki z mechaniką typową dla gier z gatunku survival.

303 Squadron: Battle of Britain trafi do Wczesnego Dostępu w maju

Vergil, 19 kwietnia 2018, 17:51

Choć początkowo premiera 303 Squadron: Battle of Britain w steamowym Wczesnym Dostępie była planowana na kwiecień, ostatecznie tytuł wyląduje tam w maju. Twórcy potrzebują więcej czasu na wprowadzenie dodatkowych szlifów.

Polski horror The Beast Inside trafił na Kickstartera

Jakub Mirowski, 22 lutego 2018, 09:19

Na Kickstarterze rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na The Beast Inside - horror od polskiej firmy Movie Games, powstający w studiu Illusion Ray. Deweloperzy mają nadzieję zebrać 60 tysięcy dolarów kanadyjskich do 1 kwietnia.

303 Squadron: Battle of Britain - polska gra lotnicza trafiła na Kickstartera

Góral, 10 stycznia 2018, 15:30

Fani gier lotniczych i II wojny światowej powinni udać się na Kickstartera, gdzie rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na rodzimą produkcję 303 Squadron: Battle of Britain.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16-22 października 2017 r.)

Adrian Werner, 23 października 2017, 14:01

W minionym tygodniu na polskim rynku gier działo się sporo. Ruszyła zbiórka pieniędzy na RPG Soulblight, firma PlayWay uruchomiła niecodzienne szkolenia, poznaliśmy wyniki sprzedaży magazynów branżowych i dowiedzieliśmy się trochę o obecnej kondycji finansowej oraz planach na przyszłość studia CI Games. Do kiosków trafił też nowy numer CD-Action.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (17-23 lipca 2017 r.)

Adrian Werner, 24 lipca 2017, 10:57

Miniony tydzień okazał się bardzo owocny dla polskiego rynku. Poznaliśmy daty premiery gier Observer i Darkwood. Zobaczyliśmy też pierwsze screeny z 303 Squadron: Battle of Britain oraz zwiastuny Redum of Sun, Tank Mechanic Simulator i Space Mechanic Simulator.

Powstanie gra o Dywizjonie 303

Entelarmer, 12 grudnia 2016, 13:42

Aleksy Uchański został prezesem nowo założonej firmy Movie Games, która zajmie się produkcją i wydawaniem gier. Przedsiębiorstwo rozpocznie karierę od wydania trzech tytułów, a jednym z nich ma być gra lotnicza na podstawie bestsellerowej książki Arkadego Fiedlera. Premierę zaplanowano na przyszły rok.