Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka MythBusters: The Game - Crazy Experiments Simulator (PC)
OkładkaMythBusters: The Game - Crazy Experiments Simulator (PC)

MythBusters: The Game - Crazy Experiments Simulator PC

MythBusters: The Game - Crazy Experiments Simulator to polska gra symulacyjna FPP, stworzona w oparciu o serial popularnonaukowy MythBusters: Pogromcy mitów, emitowany na kanale Discovery Channel.

Symulacje | FPP | seriale TV | polskie | maszyny i urządzenia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MythBusters: The Game - Crazy Experiments Simulator Premiera PC

2022

Steam

2022

producent: Byte Barrel wydawca: Movie Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do MythBusters: The Game - Crazy Experiments Simulator

Car Mechanic Simulator 2018

Discovery: Gorączka złota - Gra komputerowa

Aperture Desk Job

MythBusters: The Game - Crazy Experiments Simulator to nietypowa gra symulacyjna, która powstała na kanwie MythBusters: Pogromców mitów – lubianego serialu popularnonaukowego, produkowanego przez australijską spółkę Beyond Television Productions dla stacji Discovery Channel. Projekt opracowało studio Byte Barrel dla firmy Movie Games.

Mechanika

W MythBusters: The Game - Crazy Experiments Simulator akcję oglądamy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Rozgrywka opiera się na schemacie znanym z telewizyjnego odpowiednika i skupia się na badaniu różnego rodzaju mitów oraz przeprowadzaniu obalających lub potwierdzających je eksperymentów. Przed przystąpieniem do doświadczenia możemy obstawić jego wynik, co pozwala nam sprawdzić, czy nasza intuicja nie sprowadza nas na manowce.

Każdy eksperyment należy dokładnie zaplanować, przygotowując jego schemat, a następnie zebrać potrzebne do niego przedmioty i zasoby. Do naszej dyspozycji oddano pełną paletę różnego rodzaju narzędzi – od najprostszych po ogromne, skomplikowane maszyny. Na potrzeby eksperymentów można modyfikować dostępny sprzęt lub tworzyć własny, korzystając z zebranych materiałów. Dalej nie pozostaje nam nic innego, jak przeprowadzić doświadczenie na wyznaczonym do tego celu obszarze i przekonać się, jaki wynik uzyskamy.

Tytuł pozwala nam nagrywać i samodzielnie montować własne odcinki MythBusters: Pogromców mitów. Im ciekawsze eksperymenty przeprowadzamy, tym popularniejszy jest nasz program. Wyższa oglądalność przekłada się na zasobność naszego portfela, pozwalając nam przeprowadzać coraz bardziej szalone (i kosztowne) doświadczenia. Produkcja oferuje także prosty system rozwoju postaci.

Kwestie techniczne

MythBusters: The Game - Crazy Experiments Simulator oferuje w pełni trójwymiarową, realistyczną grafikę. Szczególny nacisk położono na to, by doświadczenia przebiegały zgodnie z prawami fizyki.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.4 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe MythBusters: The Game - Crazy Experiments Simulator: 12+

MythBusters: The Game - Crazy Experiments Simulator Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Dual Core i5 3.6 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060 lub lepsza
  • Windows 7 64-bit