Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Drug Dealer Simulator 2 (PC)
OkładkaDrug Dealer Simulator 2 (PC)

Drug Dealer Simulator 2 PC

DDS2

Druga część serii symulatorów dealera narkotykowego od zespołu Byterunners Game Studio. W Drug Dealer Simulator 2 trafiamy na wyspę Isla Sombra, gdzie jako bohater imieniem Eddie przechodzimy drogę od drobnego handlarza do barona trzęsącego przestępczym półświatkiem.

Symulacje | FPP | ekonomiczne | gangsterskie | sandbox | polskie | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Drug Dealer Simulator 2 Premiera PC

20czerwca2024

Steam

20czerwca2024

producent: Byterunners Game Studio wydawca: Movie Games

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Drug Dealer Simulator 2

Thief

Bum Simulator

Thief Simulator 2

Drug Dealer Simulator 2 jest drugą częścią zapoczątkowanej w 2020 roku serii gier symulacyjnych, w której wcielamy się dealera narkotykowego. Produkcja została opracowana przez autorów pierwowzoru, czyli zespół Byterunners Game Studio, a jej wydaniem zajęła się firma Movie Games.

Fabuła

Drug Dealer Simulator 2 przenosi nas do pierwszej dekady XXI wieku. Głównym bohaterem gry jest Eddie, który przechodzi swoistą drogę od zera do (anty)bohatera. Po tym jak protagonista wszedł w konflikt z prawem, nie pozostało mu nic innego, jak ucieczka na wyspę Isla Sombra. Będąc na miejscu, Eddie zamierza zrealizować swoje marzenie o zbiciu prawdziwej fortuny. By tego dokonać, zajmuje się handlem narkotykami, krok po kroku dążąc do zostania prawdziwym baronem trzęsącym przestępczym półświatkiem na tym skrawku lądu.

Mechanika

W Drug Dealer Simulator 2 akcję oglądamy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Produkcja oddaje nam do dyspozycji rozległy otwarty świat, na który składają się liczne miasteczka i wioski oraz malownicze plaże i zatoki.

Swoją przygodę z handlem narkotykami rozpoczynamy od kupowania podejrzanych substancji od rozmaitych typów spod ciemnej gwiazdy i sprzedawania ich z zyskiem na ulicy. Z czasem zdobywamy coraz więcej klientów i dostawców, a także zyskujemy dostęp do narkotyków lepszej jakości. W konsekwencji dochodzimy do momentu, w którym musimy zająć się samodzielnym oczyszczaniem substancji, mieszaniem ich oraz wytwarzaniem nowych; tylko w ten sposób osiągniemy bowiem zadowalającą jakość sprzedawanego towaru.

Jeśli wszystko robimy dobrze, z czasem do naszego portfela zaczyna trafiać coraz więcej gotówki (co ciekawe, gospodarka Isla Sombra opiera się na dwóch walutach – lokalnej oraz pożądanym dolarze amerykańskim). Zgromadzone środki powinniśmy inwestować przede wszystkim w rozwój biznesu, kupując nowe kryjówki i laboratoria oraz ulepszając już posiadane. Jako że w miarę postępów zasięg prowadzonej przez nas działalności zaczyna rosnąć, obejmując kolejne wioski i miasteczka, w końcu nieodzowne okazuje się zatrudnianie pracowników. Realizując powierzone im zadania, nasi podwładni biorą na siebie część naszych obowiązków. W zamian za sumienne wykonywanie poleceń, możemy nadawać im rangi, co przynosi obopólne korzyści; oni mają poczucie wspinania się po szczeblach przestępczej kariery, a my tworzymy lojalny wobec nas gang.

Na tym nie koniec, gdyż nasza działalność nie umyka uwadze ani skorumpowanej policji, ani wrogich gangów, ani miejscowych bojówek. Z nieprzyjaciółmi możemy radzić sobie, przekupując ich, próbując działać w ukryciu i przekradać się za ich plecami bądź salwując się ucieczką, gdy sprawy wymkną się spod kontroli (na przykład podczas jednej z obław regularnie organizowanych przez bojówki). Sceny pościgów urozmaica mobilność bohatera, który w zręczny sposób pokonuje przeszkody terenowe i skacze po dachach.

Kwestie techniczne

Drug Dealer Simulator 2 posiada oprawę graficzną przyzwoitej jakości, która jednak nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych nietypowych symulatorów.

Ostatnia modyfikacja 20 czerwca 2024

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.2 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Drug Dealer Simulator 2: 18+

Drug Dealer Simulator 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Inter Core i7-6700 3.4 GHz
  • 16 GB RAM
  • karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060 lub lepsza
  • 15 GB HDD
  • Windows 10 64-bit