Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

One More Level

Firma polski producent wydawca

Polskie studio deweloperskie z siedzibą w Krakowie, które prowadzi również działalność wydawniczą. Firma One More Level istnieje od 2014 roku, a na jej czele stoi Daniel Miszkiel.

Historia

Firma One More Level oficjalnie rozpoczęła działalność w 2014 roku. Niedługo później w sprzedaży pojawiło się jej debiutanckie dzieło, czyli side-scrollowa zręcznościówka zatytułowana Deadlings. Tytuł zebrał pozytywne opinie, jednak na kolejne dzieło opracowane przez krakowski zespół gracze musieli poczekać kilka długich lat.

Po udanej premierze Deadlings studio postanowiło bowiem spróbować swoich sił w działalności wydawniczej, a w 2015 roku jej nakładem trafiła do sprzedaży gra Warlocks vs Shadows, stworzona przez ekipę Frozen District. Choć pierwotnie owa pozycja miała pojawić się również na konsoli Nintendo Wii U, ostatecznie została udostępniona wyłącznie pecetowym graczom. Po jej premierze drogi Frozen District i One More Level rozeszły się, a druga z wymienionych firm niedługo później zapowiedziała, że pracuje nad swoim kolejnym dziełem.

Mowa o strzelance zatytułowanej God’s Trigger, która miała czerpać między innymi z takich gier, jak Hotline Miami czy SUPERHOT. Dwa lata później okazało się jednak, że w międzyczasie projekt przeszedł metamorfozę, a wprowadzone zmiany objęły przede wszystkim warstwę fabularną i niektóre aspekty rozgrywki. Tytuł, którego wydaniem zajęła się firma Techland, zadebiutował na komputerach osobistych i konsolach w 2019 roku, gdzie spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów.


One More Level: wyprodukowane gry

God's Trigger

God's Trigger

Race to Mars

Race to Mars

Warlocks vs Shadows

Warlocks vs Shadows

Gry w produkcji i planach

Race to Mars PC2019

Wydawcy gier One More Level

Wydawcy gier wyprodukowanych przez One More Level:


Techland

Wyprodukowane gry

Plany wydawnicze na przyszłość

Race to Mars2019

Współpracujący z One More Level producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez One More Level


Frozen District

Intermarum

Wydane gry