Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Plany wydawnicze na przyszłość

Netrunnerbrak danych

Współpracujący z Legacy Interactive producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez Legacy Interactive


Legacy Games

Wiadomości dotyczące Legacy Interactive


Nadchodzi cyberpunkowe RPG w uniwersum Netrunnera

Adrian Werner, 26 października 2015, 12:43

Firma Legacy Games ogłosiła, że pracuje nad mobilną grą RPG, której akcja osadzona zostanie w cyberpunkowym uniwersum znanym z karcianki Netrunner.

Wystartowała piąta edycja akcji Indie Royale - Nuclear Dawn, Fractal, Max & the Magic Marker oraz Super Crossfire

Kono, 6 stycznia 2012, 10:00

Zgodnie z wytyczonym planem, kilkanaście godzin temu wystartowała piąta edycja akcji Indie Royale oferującej gry niezależne w konkurencyjnej cenie. The New Year’s Bundle, bo tak zatytułowano ten zestaw, zawiera następujące gry: Nuclear Dawn, Fractal, Max & the Magic Marker oraz Super Crossfire.

Telltale stworzy adaptację serialu Law & Order: Los Angeles

Hed, 19 kwietnia 2011, 09:56

Firma Telltale Games ma pełne ręce roboty. Wystarczy przypomnieć, że deweloper pracuje nad adaptacjami Powrotu do przyszłości oraz Parku Jurajskiego, a także kilkoma innym tytułami. Ekipa specjalizująca się w przygodówkach znalazła miejsce na jeszcze jeden projekt. Jest nim kolejna gra z serii Law & Order, w której wybierzemy się do Los Angeles.

Premiera pełnej wersji i dema gry House M.D.

Sarge, 14 września 2010, 08:55

Fani serialu Dr House (znanego na świecie pod nazwą House M.D.) od wczoraj mogą spróbować gry na jego motywach, wydanej zarówno na komputery osobiste jak i przenośną konsolę Nintendo DS. Jednocześnie posiadacze pecetów mają możliwość sprawdzenia udostępnionej właśnie wersji demonstracyjnej tego tytułu.

Premiery gier w Polsce (12-18 lipca)

Vercetti, 19 lipca 2010, 07:15

Lipiec nie należy do miesięcy, w których można spodziewać się wielu spektakularnych premier, tym bardziej na polskim rynku, który w ubiegłym tygodniu wzbogacił się zaledwie o kilka średniej klasy tytułów. Szczegółowy wykaz nowości w rodzimych sklepach prezentujemy jak zwykle w poniższym zestawieniu.

Obrazki z pecetowych i konsolowych przygód Dr House’a

Hed, 23 grudnia 2009, 09:17

Firma Legacy Interactive wypuściła zestaw paru obrazków z gry House M.D., która pojawi się wiosną przyszłego roku w wersji na pecety i konsolę DS. Producent zaprezentował styl graficzny tytułu i wygląd postaci, znanych oczywiście z telewizyjnego serialu. Dodatkowo, opublikowano kilka fragmentów scenariusza produkcji, zawierających humor typowy dla serii.

Poradnik: CSI: NY

Redakcja GRYOnline.pl, 9 grudnia 2008, 19:36

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do przygodówki „CSI: NY”. Tekst ten składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia zlecanych przez grę śledztw. Opis każdej lokacji zawiera zdjęcie z zestawieniem interaktywnych przedmiotów oraz szereg wskazówek."

Premiera CSI: NY

vampire, 19 listopada 2008, 12:08

Od wczoraj mieszkańcy Stanów Zjednoczonych za 29,99 USD (około 90 zł) mogą nabyć już CSI:NY - przygodówkę typu point and click, bazującą na znanym serialu kryminalnym, u nas emitowanym pod tytułem CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku.

CSI: NY z gwiazdorską obsadą

Jiker, 14 listopada 2008, 11:56

CSI: NY, najnowsza odsłona popularnego i co najważniejsze – udanego cyklu przygodówek opartych na znanym serialu kryminalnym, ukaże się na amerykańskim rynku już 18 listopada. Zaskoczy graczy m.in. zupełnie odnowioną oprawą graficzną, stworzoną w mocno kreskówkowym stylu. Wśród atutów można już też wymieniać gwiazdorski dubbing, który na potrzeby gry opracują wszyscy najważniejsi aktorzy serialu.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 września 2008)

Jiker, 22 września 2008, 09:38

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: pomagamy garbatemu Igorowi, testujemy pecetowe action RPG, trzymamy kciuki za amerykańskich żołnierzy, przyglądamy się walce z piractwem, gramy z Rush, czekamy na pecetowe WWE Smackdown vs. Raw. Zapraszamy do lektury.

Powstaje kolejna gra bazująca na serialu CSI

vampire, 5 września 2008, 12:38

Wczoraj firmy Ubisoft i CBS Consumer Products poinformowały, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia do sklepów trafi kolejna odsłona cyklu przygodówek bazujących na popularnym, przynajmniej wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych, serialu - CSI: NY. Co tydzień prawie 12 milionów widzów zasiada przed telewizorami aby śledzić dalsze losy jego bohaterów.

Powstanie gra na podstawie filmu animowanego Igor

Przemysław Zamęcki, 10 grudnia 2007, 10:27

Firma Exodus Film Group zaanonsowała podpisanie porozumienia z Interactive Game Group i Legacy Interactive, na mocy którego pojawić się ma multiplatformowa gra zatytułowana Igor. Jej zadaniem jest promocja filmu animowanego pod tym samym tytułem.

Zostań weterynarzem w grze Zoo Vet: Endangered Animals!

Vercetti, 28 września 2007, 14:07

Znana m.in. ze stworzenia gry Zoo Vet firma Legacy Interactive ujawniła, że w jej siedzibie dobiegają już końca prace nad drugą odsłoną wydanego przed trzema laty projektu. Tym razem traktujące o zawodzie weterynarza dzieło zostanie opatrzone podtytułem Endangered Animals, a platformami, na jakich dane nam będzie je ujrzeć, staną się komputery klasy PC oraz Macintosh.

Deweloper przeprasza za umieszczenie w grze zdjęcia zamordowanego chłopca

Metatron, 22 czerwca 2007, 11:33

Wczoraj informowaliśmy was o tym, że w grze Law & Order: Double or Nothing znalazło się zdjęcie zamordowanego na początku lat dziewięćdziesiątych dwulatka, zrobione na chwilę przez tragicznym końcem życia chłopca. Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź ze strony dewelopera, amerykańskiej firmy Legacy Interactive.

Kolejny skandal w Wielkiej Brytanii: w grze wykorzystano zdjęcie zamordowanego dziecka

Metatron, 21 czerwca 2007, 14:28

W ostatnim czasie w Wielkiej Brytanii na nowo rozgorzała dyskusja na temat przemocy w grach. Rozpoczęło się od pretensji Kościoła Anglii pod adresem Sony dotyczących wykorzystania manchesterskiej katedry w Resistance: Fall of Man. W ciągu ostatnich dni pojawiła się kwestia Manhunta 2, który nie został dopuszczony do sprzedaży. Obecnie pojawiła się nowa sprawa, o wiele bardziej kontrowersyjna od pozostałych.