Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Twilight Zone (PC)

Twilight Zone PC

Twilight Zone jest grą przygodową opartą na motywach popularnego serialu "Strefa Mroku" ("Twilight Zone"). Tytuł wyprodukowała i wydała firma Legacy Interactive. Gracz wciela się w postać początkującego aktora, który rozpoczyna karierę w serialu telewizyjnym.

Przygodowe

PC Windows
Okładka Twilight Zone (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

9grudnia2014

Twilight Zone to adaptacja legendarnego serialu telewizyjnego, przedstawiającego tajemnicze i nierzadko nieznajdujące racjonalnego wyjaśnienia historie. Każdy z odcinków serialu, który emitowany był w amerykańskiej telewizji na przestrzeni kilkudziesięciu lat, opowiadał zupełnie samodzielną opowieść, najczęściej kończącą się zaskakującym zwrotem akcji.

Gra, autorstwa odpowiedzialnego między innymi za House M.D. studia Legacy Interactive, przenosi specyficzną atmosferę serialu na grunt dość klasycznej gry przygodowej. Wcielamy się w niej łaknącego sławy aktora, który podejmuje właśnie nową pracę – zaczyna występować w jednym z popularnych seriali telewizyjnych. Szybko okazuje się jednak, że raz wszedłszy w skórę swojego bohatera nie może jej już opuścić i zostaje uwięziony wewnątrz serialu.

Przedzierając się przez kolejne epizody fikcyjnego tasiemca naszym zadaniem jest wypełnianie zleconych misji, rozwiązywanie łamigłówek i kolekcjonowanie poukrywanych fragmentów scenariusza, które wyjaśnią kulisy tej tajemniczej sytuacji. Tylko rozwiązując zagadkę postaci, w którą wciela się bohater gry, możemy powrócić do rzeczywistości.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.9 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Twilight Zone

odpowiednia dla każdego wieku