Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Gametek

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Gametek:


Strategic Simulations Inc.

Wiadomości dotyczące Gametek


Elite IV także na Xboksa 360 i PlayStation 3

Jiker, 16 czerwca 2009, 14:59

Od ostatnich informacji o Elite IV – najnowszej odsłonie kultowego cyklu kosmicznych symulatorów autorstwa Davida Brabena – minął już niemal rok. W wiadomości datowanej na 11 sierpnia rozważaliśmy wspólnie z producentem możliwość wydania owego dzieła na konsolach najnowszej generacji. Wszystko wskazuje na to, że po tak długim czasie milczenia kwestia ta została ostatecznie wyjaśniona.

Po debiucie The Outsider zobaczymy dwie nowe gry spod znaku Elite

eLKaeR, 18 listopada 2006, 12:12

Zaledwie dwa dni temu w kolejnej odsłonie naszego cyklu artykułów pt. Joystickiem pisane, poświęconej znanym projektantom gier, autor wspomniał, że z pierwszego planu zszedł już David Braben – ojciec kultowej pozycji o nazwie Elite z roku 1984. Jakby chcąc zadać kłam temu stwierdzeniu, ów pamiętny twórca ujawnił właśnie dość dokładne plany, dotyczące swojej elektroniczno-rozrywkowej przyszłości.

Powrót kosmicznej serii Elite, tym razem jako shareware

Łosiu, 11 czerwca 2001, 10:38

Starzy wyjadacze, pamiętacie jeszcze czasy kiedy to pojawił się kosmiczny symulator Elite i na długie miesiące przyciągnął was do szklanego ekranu. Jeżeli tak to na pewno znacie kolejne jego części „Frontier : Elite II” i „Frontier : First Encounters” które obecnie uzyskały status shareware.