Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Playbrains


World Gone Sour - Capcom wyda grę o żelkach

Kono, 1 grudnia 2011, 09:15

Firma Capcom zapowiedziała, że gra o żelkach zatytułowana World Gone Sour już wkrótce zadebiutuje w serwisach dystrybucji elektronicznej. Tytuł pojawi się na PC zimą, a na konsolach dopiero na wiosnę.

Wieści z targów gamescom (The Sims Social, Leedmees, Rage HD) 19/08/11

Jiker, 19 sierpnia 2011, 14:18

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dobrym starcie The Sims Social, darmowym Rage HD, a także nowych grach w ofercie PlayStation Network i Xbox Live Arcade. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (StarCraft II, Mirror's Edge, Wolfenstein) 14/07/09

Jiker, 14 lipca 2009, 11:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera strony internetowej poświęconej Rage, środa w Xbox Live Arcade pod znakiem przygód Guybrusha Threepwooda, petycja w sprawie StarCraft II, data premiery Mario & Sonic at the Winter Olimpics i inne. Zapraszamy do lektury.

Krwawe bitwy tylko w Babo: Invasion

Jiker, 18 lutego 2008, 11:26

Babo Violent 2 jest jedną z ciekawszych freeware’owych produkcji ostatnich lat. Szybka, dynamiczna i krwawa pozycja, jaką bez wątpienia jest dzieło studia RndLabs, zostanie już niedługo wydana, w przerobionej wersji, na konsole najnowszej generacji oraz pecety.