Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Trickstar Games

Firma producent


Wiadomości dotyczące Trickstar Games


Ashes Cricket 2013 zostało anulowane po premierze

Góral, 28 listopada 2013, 13:54

Firma 505 Games anulowała grę Ashes Cricket 2013. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tytuł zadebiutował na rynku w zeszłym tygodniu.

Damage Inc. Pacific Squadron WWII ukaże się w sierpniu

Aver, 21 czerwca 2012, 10:59

Firma Mad Catz poinformowała, że zręcznościowy symulator lotu osadzony w realiach II wojny światowej ukaże się w sierpniu. Edycja kolekcjonerska zawierać będzie joystik stylizowany na drążek sterowy z czasów wojny na Pacyfiku.

Jane’s Advanced Strike Fighters nadleci wczesną jesienią 2011 roku

sathorn, 30 czerwca 2011, 11:25

Firma Koch Media planuje wypuścić na rynek zręcznościowy symulator samolotów myśliwskich, tworzony na licencji jednej ze znanych firm consultingowych, zajmujących się tematyką militarną. Do jego premiery ma dojść wczesną jesienią.

Nadchodzi J.A.S.F. Jane's Advanced Strike Fighters - zręcznościowy symulator lotu twórców Heroes over Europe

Adrian Werner, 29 czerwca 2010, 08:09

Mamy dobre wieści dla graczy, którzy w grach lotniczych zamiast realizmu preferują niczym nieskrępowaną zręcznościową rozwałkę. Na sieci pojawiły się pierwsze informacje o J.A.S.F. Jane's Advanced Strike Fighters - tytułe, który powinien wzbudzić zainteresowanie fanów tego typu produkcji.