Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Mad Catz: wydane na świecie gry

Damage Inc. Pacific Squadron WWII

Damage Inc. Pacific Squadron WWII

Combat Pilot

Combat Pilot

Wiadomości dotyczące Mad Catz


Mad Catz – marka akcesoriów dla graczy wraca na rynek

Adrian Werner, 5 stycznia 2018, 12:31

Popularna marka akcesoriów dla graczy Mad Catz powraca na rynek. Pracownicy fabryki składającej sprzęt tej firmy wykupili jej aktywa i zapowiedzieli serię nowych produktów, kontynuujących tradycje wcześniejszych modeli.

Mad Catz ogłasza upadłość

Góral, 1 kwietnia 2017, 10:46

Firma Mad Catz poinformowała wczoraj, że 30 marca złożyła wniosek o upadłość. Popularnemu producentowi sprzętu dla graczy nie udało się wyjść z dołka finansowego i po 28 latach kończy swoją działalność.

Wieści ze świata (Rock Band 4, Journey, Alan Wake) 22/4/15

Tyon, 22 kwietnia 2015, 13:24

Dziś piszemy m.in. o współpracy Mad Catz z Harmonix przy Rock Band 4, nietypowym wydaniu ścieżki dźwiękowej z Journey oraz możliwej reedycji gry Alan Wake na Xbox One. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Damage Inc. Pacific Squadron WWII ukaże się w sierpniu

Aver, 21 czerwca 2012, 10:59

Firma Mad Catz poinformowała, że zręcznościowy symulator lotu osadzony w realiach II wojny światowej ukaże się w sierpniu. Edycja kolekcjonerska zawierać będzie joystik stylizowany na drążek sterowy z czasów wojny na Pacyfiku.

Zobacz najciekawsze gadżety targów E3

Wiz, 11 czerwca 2011, 13:13

Targi E3 to nie tylko wielkie premiery najpopularniejszych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem najciekawszych gadżetów zaprezentowanych przez mniej znane firmy.

Producent akcesoriów Mad Catz bierze się za tworzenie symulatorów

Adrian Werner, 1 czerwca 2011, 11:12

Znana z produkcji akcesoriów firma Mad Catz ogłosiła, że zamierza zająć się również tworzeniem gier. Jej pierwsze wewnętrzne studio skoncentruje się na symulatorach MMO.