Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2012, 10:59

autor: Aver

Damage Inc. Pacific Squadron WWII ukaże się w sierpniu

Firma Mad Catz poinformowała, że zręcznościowy symulator lotu osadzony w realiach II wojny światowej ukaże się w sierpniu. Edycja kolekcjonerska zawierać będzie joystik stylizowany na drążek sterowy z czasów wojny na Pacyfiku.

Firma Mad Catz, wydawca zręcznościowego symulatora lotu Damage Inc. Pacific Squadron WWII, poinformowała, że gra studia Trickstar Games ukaże się w sierpniu w wersjach na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Ponadto ujawniono zawartość edycji kolekcjonerskiej tytułu.

Damage Inc. Pacific Squadron WWII ukaże się w sierpniu - ilustracja #1
Edycja kolekcjonerska w wersji na konsolę PlayStation 3

W skład zestawu wejdzie joystik Saitek Pacific AV8R, stylizowany na drążek sterowy z czasów wojny na Pacyfiku, zestaw naklejek, a także dodatkowy samolot w grze – Reaper Corsair, wyróżniający się zwiększoną ilością rakiet i karabinów maszynowych. Cena edycji kolekcjonerskiej to 99 dolarów.

W Damage Inc. Pacific Squadron WWII wcielamy się w pilota biorącego udział w działaniach wojennych na Pacyfiku. Akcja gry rozpoczyna się wraz z atakiem na Pearl Harbor. Podczas 23 misji, które mają zapewniać około 20 godzin zabawy, przemierzamy najważniejsze punkty zapalne azjatyckiego teatru działań wojennych. Łącznie produkcja pozwoli zasiąść za sterami 30 maszyn i wykonać ponad 100 zadań, jak na przykład bombardowanie lotnisk, walka z myśliwcami wroga czy eskorta flotylli i konwojów.

Tytuł wyróżnia się zręcznościowym charakterem oraz rozbudowaną rozgrywką wieloosobową, umożliwiającą zabawę maksymalnie 8 osobom w 5 trybach. Jak na razie gra nie posiada polskiego wydawcy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Damage Inc. Pacific Squadron WWII

Damage Inc. Pacific Squadron WWII