Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Destineer

Firma producent wydawca


Wiadomości dotyczące Destineer


Wieści ze świata (Battlefield Heroes, Ghostbusters, MagnaCarta 2) 1/10/09
Wieści ze świata (Battlefield Heroes, Ghostbusters, MagnaCarta 2) 1/10/09

Jiker, 1 października 2009, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: wielka aktualizacja Battlefield Heroes, europejska data premiery Wii Fit Plus, zapowiedź Stoked: Big Air Edition, nowe szczegóły o remake’u Earthworm Jima i inne. Zapraszamy do lektury.

Twórcy Stoked Ridera zapowiadają kolejną grę

Jiker, 25 sierpnia 2008, 10:07

Sezon zimowy tuż tuż. Nie powinny nas zatem dziwić zapowiedzi kolejnych gier nawiązujących do sportów zimowych. Jedną z nich jest snowboardowy Stoked studia Bongfish Interactive Entertainment, który zostanie wydany na konsolę Xbox 360.

Czy Spitfire Heroes: Tales of the Royal Air Force podbije serca posiadaczy Nintendo DS?

Jiker, 1 lutego 2008, 17:06

Spitfire Heroes: Tales of the Royal Air Force to kolejny symulator lotu przygotowany z myślą o konsoli Nintendo DS. Jest zarazem jednym z pierwszych, który podejmuje temat podniebnych zmagań toczonych w trakcie II wojny światowej.

Summer Sports Paradise Island zapowiedziane
Summer Sports Paradise Island zapowiedziane

ult, 18 stycznia 2008, 08:45

Połączenie kilku gier w jednej to nie nowość. Firma Destineer ogłosiła, że Summer Sports: Paradise Island będzie jedną z takich produkcji – skumuluje ona w sobie kilka dyscyplin sportowych. Najnowszy produkt Destineer przeznaczony będzie tylko dla odbiorców posiadających konsolę Wii.

Fullmetal Alchemist: Dual Sympathy w sierpniu w Europie
Fullmetal Alchemist: Dual Sympathy w sierpniu w Europie

Metatron, 20 czerwca 2007, 15:51

W zeszłym tygodniu informowaliśmy was, że przygotowana z myślą o przenośnej konsoli NDS gra Fullmetal Alchemist: Dual Sympathy otrzymała klasyfikację PEGI, co dało powody, by przypuszczać, że niedługo pojawi się oficjalna zapowiedź wydania tej produkcji na Starym Kontynencie. Tak też się stało.

Gra Full Metal Alchemist: Dual Sympathy trafi do Europy
Gra Full Metal Alchemist: Dual Sympathy trafi do Europy

Metatron, 13 czerwca 2007, 07:01

Nie tylko ESRB może służyć jako źródło informacji o nowych, jeszcze nie zapowiedzianych produkcjach. Okazuje się bowiem, że nie mniej interesujących faktów można doszukać się w bazie danych europejskiego odpowiednika wspomnianej organizacji, PEGI. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że gra na NDS, Full Metal Alchemist: Dual Sympathy, trafi również na Stary Kontynent.

Historyczne wyścigi samochodowe w grze Indianapolis 500 Legends
Historyczne wyścigi samochodowe w grze Indianapolis 500 Legends

eLKaeR, 23 maja 2007, 06:23

Stolica amerykańskiego stanu Indiana kojarzy się zdecydowanej większości entuzjastów motoryzacji ze słynnym torem Indianapolis Motor Speedway, zbudowanym prawie sto lat temu i będącym obecnie miejscem rywalizacji kierowców Formuły 1 o Grand Prix Stanów Zjednoczonych. Indianapolis tradycyjnie gości też zawodników, startujących w wyścigu, o którym traktować ma gra Indianapolis 500 Legends.

Jesień przyniesie Fullmetal Alchemist: Dual Sympathy
Jesień przyniesie Fullmetal Alchemist: Dual Sympathy

eLKaeR, 13 września 2006, 12:55

Korporacja Destineer, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, szykuje się do wydania swojej pierwszej gry z serii Fullmetal Alchemist. Pozycja owa nosi podtytuł Dual Sympathy i przeznaczona będzie wyłącznie dla kieszonkowej konsoli Nintendo DS. Premiera tej przygodowej gry akcji w Stanach Zjednoczonych nastąpi w trakcie tegorocznej jesieni.

Poradnik: Close Combat: First to Fight

Redakcja GRYOnline.pl, 23 maja 2005, 18:06

Poradnik do gry Close Combat: First to Fight zawiera kilka wskazówek, z którymi warto zapoznać się przed przystąpieniem do rozgrywki oraz kompletną i ilustrowaną solucję, tłumaczącą krok po kroku, jak grać aby wygrać.

Studio Atomic Games wchłonięte przez Destineer, powstaje kolejna odsłona Close Combat

Elrond, 6 maja 2005, 16:20

Przedstawiciele firmy Destineer Studios poinformowali dzisiaj o wchłonięciu Atomic Games, firmy znanej graczom głównie z serii Close Combat. Tym samym najnowsza gra z tego cyklu będzie powstawać pod czujnym okiem własnego wydawcy, którym jest właśnie Destineer Studios. Jednocześnie Atomic Games zostanie zintegrowane z firmą MacSoft, czego wynikiem będą produkty zarówno na PeCety jak i Macintoshe.

Close Combat: First to Fight już na rynku
Close Combat: First to Fight już na rynku

Krystian Smoszna, 20 kwietnia 2005, 07:07

Od wczoraj, popularna seria gier strategicznych o nazwie Close Combat, ma swojego przedstawiciela w popularnym gatunku strzelanin korzystających z perspektywy pierwszej osoby. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, First to Fight – najnowsza odsłona kultowej serii - jest dostępna w amerykańskich sklepach.

Gra Close Combat: First to Fight pojechała do tłoczni
Gra Close Combat: First to Fight pojechała do tłoczni

Krooliq, 6 kwietnia 2005, 10:41

Najnowsza produkcja zespołu developerskiego Destineer Studios, czyli gra o nazwie Close Combat: First to Fight pojechała już do tłoczni. Światowa premiera tego produktu w wersji na PC i konsole Xbox nastąpi 19 kwietnia. Natomiast w Polsce tytuł ten pojawi się dzięki firmie Cenega Poland. Niestety nie wiemy jeszcze kiedy.

Close Combat: First to Fight - polska wersja z udziałem Romana Polko
Close Combat: First to Fight - polska wersja z udziałem Romana Polko

Michał Bobrowski, 4 lutego 2005, 09:53

W pracach nad nową taktyczną grą akcji Close Combat: First to Fight brali udział amerykańscy żołnierze (w tym weterani z Iraku i Afganistanu). Również w przypadku rodzimego wydania tego tytułu w prace nad polską wersją zaangażowana będzie osoba, która jak mało która obeznana jest ze współczesnym polem walki...

Close Combat: First to Fight dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku?

Krystian Smoszna, 27 września 2004, 13:50

Poniższą informację trudno uznać za oficjalną i stuprocentowo pewną, gdyż w żaden sposób nie została potwierdzona przez wydawcę gry Close Combat: First to Fight, firmę Take 2 Interactive. Mimo to, można przyjąć wariant, że wspomniany wyżej produkt ukaże się dopiero w pierwszym kwartale 2005 roku.