Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneNDS
Okładka Emergency: Disaster Rescue Squad (NDS)
OkładkaEmergency: Disaster Rescue Squad (NDS)

Emergency: Disaster Rescue Squad NDS

Gra strategiczna, w której musimy poradzić sobie z katastrofami i kataklizmami. Otrzymujemy pełną kontrolę nas siłami ratowniczymi, by zapanować nad różnymi sytuacjami i uratować zagrożonych ludzi.

Strategiczne | RTS | katastroficzne | ratownictwo | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Emergency: Disaster Rescue Squad Premiera NDS

7kwietnia2009

producent: Destineer wydawca: Destineer

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Emergency: Disaster Rescue Squad

Zoo Tycoon 2 DS

Karaoke Revolution

Petz Rescue Ocean Patrol

Emergency: Disaster Squad to gra strategiczna, w której możemy pokierować siłami ratunkowi, reagując na rozmaite zagrożenia i niebezpieczne sytuacje. Za wydanie tej propozycji odpowiada firma Destineer.

W grze możemy sprawdzić czy będziemy w stanie podejmować racjonalne decyzje w obliczu katastrofy. Wcielamy się w heroicznego szefa odpowiedzialnego za poradzenie sobie z sytuacją kryzysową. Naszym zadaniem jest dowodzenie i koordynowanie rozmaitymi jednostkami ratunkowymi – strażą pożarną, policją, pogotowiem i innymi. Musimy więc wydawać rozkazy bezpośrednio strażakom, policjantom, służbom medycznym, reagując cały czas na zmieniającą się sytuację i nagłe wydarzenia.

Autorzy przygotowali do naszej pełnej dyspozycji 15 różnych jednostek i pojazdów. Całość została podzielona na 5 kampanii, złożonych w sumie z 20 misji. Każda z nich bazuje na prawdziwych wydarzeniach i stara się realnie odwzorować sytuacje znane z życia. Na miejscu akcji zjawiamy się jako pierwsi, więc to od nas zależy jak szybko uda się opanować sytuację. W grze musimy poradzić sobie z takimi problemami jak wybuch gazu, wypadek drogowy oraz przykładowo kataklizmami naturalnymi.

Tytuł wykorzystuje ekran dotykowy konsoli, dzięki czemu dowodzenie sporym zestawem różnych oddziałów jest bezproblemowe i intuicyjne. Oprawa graficzna produktu oferuje dość proste, aczkolwiek czytelne i porządnie opracowane tła oraz sylwetki poszczególnych jednostek.

Ostatnia modyfikacja 12 marca 2009

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Emergency: Disaster Rescue Squad: Odpowiednia dla każdego wieku.