Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCNDS
Okładka Princess Isabella: A Witch's Curse (PC)

Princess Isabella: A Witch's Curse

Princess Isabella: A Witch's Curse to wyprodukowana przez firmę Gogii Games gra przygodowa wzbogacona o logiczne łamigłówki i zagadki typu „ukryte przedmioty”.

Przygodowe | ukryte przedmioty | casual

Okładka Princess Isabella: A Witch's Curse (PC)

producent: Gogii Games

wydawca: Big Fish Games

data premiery gry:

12sty2010

PC

3wrz2010

NDS
PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Princess Isabella: A Witch's Curse jest dziełem ekipy deweloperskiej kanadyjskiego studia Gogii Games, specjalizującego się w produkcjach casualowych. Gra stworzona została z myślą o młodych miłośniczkach romansów okraszonych elementami opowieści grozy.

Tytułowa bohaterka niebawem ma wyjść za mąż za swego ukochanego księcia Adama. W przeddzień ślubu dziewczyna wybiera się z krótką wizytą do pobliskiego miasteczka. Ku swemu przerażeniu po powrocie odkrywa, że na jej rodzinny zamek rzucona została straszliwa klątwa. Zła czarownica uwięziła bliskich Isabelli w siedmiu rozbitych zwierciadłach. Aby ich uwolnić księżniczka musi zebrać wszystkie fragmenty. Nie jest to jednak proste, zważywszy na fakt, że posiadłość opanowały duchy...

Na szczęście w zmaganiach z klątwą i złą czarownicą Isabella nie jest osamotniona. Może ona liczyć na pomoc swojej dobrej wróżki (fairy). W trakcie gry magiczna istota służy podpowiedziami, ale w określonych sytuacjach może także wykorzystywać rozmaite specjalne moce, co bywa niezbędne do wykonania niektórych zadań.

Rozgrywka w Princess Isabella: A Witch's Curse to mieszanka logicznych łamigłówek i zagadek z rodzaju „ukryte przedmioty”. Zabawa podzielona została na siedem etapów, w których główna bohaterka uzyskuje dostęp do kolejnych fragmentów rodzinnego zamku. Zadania stawiane przed graczem są mocno urozmaicone i odznaczają się zróżnicowanym stopniem trudności. System pomocy zaprojektowany został jednak w taki sposób, by żadne wyzwanie nie było nazbyt wymagające.

W warstwie wizualnej gra nie odbiega od standardów w tego rodzaju produkcjach. Dwuwymiarowa grafika bazuje na ręcznie rysowanych tłach, dla których uzupełnieniem są proste animacje.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Princess Isabella: A Witch's Curse

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Princess Isabella: A Witch's Curse

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 256 MB
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 213 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
NDS