Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeWii
Okładka Harley Davidson: Road Trip (Wii)
OkładkaHarley Davidson: Road Trip (Wii)

Harley Davidson: Road Trip Wii

Harley Davidson: Road Trip to gra stworzona przez firmę Destineer we współpracy ze znanym producentem motocykli. Gracz wciela się w rolę „harley'owca” i przemierza Stany Zjednoczone przygotowując relacje dla prestiżowego czasopisma HOG Magazine.

Symulacje | motocyklowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Harley Davidson: Road Trip Premiera Wii

6lipca2010

producent: Destineer wydawca: Destineer

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Harley Davidson: Road Trip

MX vs. ATV Untamed

MotoGP 08

MotoHeroz

Harley Davidson: Road Trip to propozycja zespołu deweloperskiego firmy Destineer skierowana do użytkowników konsoli Nintendo Wii, który marzy się zasmakowanie motocyklowego stylu życia. Tytuł stworzony został we współpracy z producentem motocykli marki Harley-Davidson Motorcycles.

Gra oferuje łącznie 5 trybów zabawy. W kampanii głównej gracz wciela się w rolę korespondenta HOG Magazine (oficjalne czasopismo członków Harley-Davidson Owners Group) i przemierza Stany Zjednoczone podejmując rozmaite wyzwania motocyklowe. Pozostałe warianty rozgrywki pozwalają m.in. na swobodną jazdę (free ride) oraz wyścigi z czasem (time trial).

Do dyspozycji gracza oddano łącznie siedem licencjonowanych modeli motocyklu Harley-Davidson – Rocker C, Nightster, Iron 883, Fat Bob, Cross Bones, XR 1200. Każda z maszyn różni się wyglądem oraz parametrami technicznymi. Dodatkowo istnieje możliwość ich tuningowania w oparciu o 70 części mechanicznych oraz zróżnicowane wzory malowania.

Sterowanie w grze wykorzystuje możliwości techniczne Wii Remote oraz Nunchuck. Gracz może używać kontrolerów podobnie jak kierownicy w motocyklu, operując manetką gazu oraz wychylając się na zakrętach. Zastosowany model jazdy ma jednak zręcznościowy charakter, co w połączeniu z brakiem systemu zniszczeń stanowi wyraźny ukłon w stronę arkadowych wyścigów.

Od strony wizualnej Harley Davidson: Road Trip prezentuje poziom zdecydowanie odbiegający od współczesnych standardów w grach wideo. Modele postaci i motocykli oraz otoczenie tras są ubogie w detale. Warstwa dźwiękowa wyróżnia się wiernie oddanym brzmieniem harley'owych silników H-D V-Twin.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Harley Davidson: Road Trip: Odpowiednia dla każdego wieku.