Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWii
Okładka MotoHeroz (Wii)

MotoHeroz Wii

Przygotowana specjalnie na Wii gra pozwalająca zasiąść za kierownicą ATV i pokonać wymyślne tory przeszkód. Twórcy zdecydowali się postawić na kolorową grafikę oraz fantastyczne scenerie pełne drzew, rzek, uskoków skalnych i wielkich głazów.

Wyścigi | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka MotoHeroz (Wii)

producent: RedLynx Ltd

wydawca: Nintendo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

15września2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Celem gry jest pokonywanie wymyślnych torów przeszkód na pojeździe ATV na czas. Zadanie utrudniają liczne ruchome elementy torów i spora wywrotność maszyny, która łatwo poddaje się prawom fizyki i wyrywa z rąk wirtualnych kierowców.

Tym, co różni MotoHeroz od podobnych produkcji na inne konsole jest oprawa audiowizualna oraz sterowanie. Twórcy zdecydowali się postawić na bardziej kolorową grafikę oraz fantastyczne scenerie pełne drzew, rzek, uskoków skalnych i wielkich głazów. Środowiskiem rywalizacji jest więc natura i stworzona przez nią rzeczywistość, a nie zaprojektowane przez kaskaderów sztuczne tory. Sterowanie dostosowano do możliwości konsoli, oddając w ręce użytkowników Wii precyzyjne i intuicyjne możliwości panowania nad prędkością pojazdu i równowagą kierowcy.

Autorzy przygotowali łącznie ponad 100 torów oraz trzy tryby rozgrywki umożliwiające walkę z samym sobą oraz rywalizację przez sieć z czasami żywych oponentów.

Całość została oparta na odpowiednio zoptymalizowanym silniku graficznym, który zapewnia pełne 60 klatek na sekundę oraz szybkie doczytywanie danych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 9.9 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI MotoHeroz

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe MotoHeroz

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • WiiWare