Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Davilex


Red Baron - rozpoczęto zbiórkę pieniędzy na nową wersję kultowego symulatora lotniczego

Góral, 23 października 2013, 08:34

Studio Mad Otter Games rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na Kickstarterze na nową wersję gry Red Baron. Twórcy potrzebują przynajmniej 250 tys. dolarów.

Muzyka z serialu w elektronicznych „Policjantach z Miami”

Cisek, 20 października 2004, 11:35

Davilex porozumiał się z Janem Hammerem w sprawie wykorzystania jego kompozycji w nadchodzącej grze „Miami Vice”. Dzięki temu walkę z przestępcami w słonecznym Miami będziemy toczyć przy akompaniamencie słynnych „Miami Vice Theme” oraz „Crockett’s Theme” (ten drugi mogliśmy już usłyszeć na ścieżce dźwiękowej „GTA: Vice City”).

Ujawniono datę premiery Miami Vice

Krystian Smoszna, 21 sierpnia 2004, 06:47

W dniu wczorajszym, firma Davilex Games podała do publicznej wiadomości oficjalną datę premiery gry Miami Vice, której fabułę oparto o serial kryminalny pod tym samym tytułem, swego czasu święcący tryumfy także i w naszym kraju.

Knight Rider 2 w Europie zadebiutuje 29 października

Speed, 31 lipca 2004, 15:02

Kontynuacja wydanej dwa lata temu gry akcji, która bazowała na popularnym w latach osiemdziesiątych serialu Knight Rider ("Nieustraszony"), Knight Rider 2 na europejskie półki sklepowe trafi pod koniec października, br. Informację tę podali dziś do wiadomości publicznej producenci ze studia Davilex.

Knight Rider 2 w produkcji

Elrond, 13 stycznia 2004, 15:14

Zastanawiam się, czy ktoś z odwiedzających nasz portal czytelników pamięta serial z lat 80tych pt. Knight Rider opowiadający o przygodach Michaela Knighta (w postać którego wcielił się prezentujący swoją chuderlawą klatę w Słonecznym Patrolu, David Hasselhof) i jego wspaniałego samochodu o nazwie K.I.T.T. W roku 2002 firma Davilex Games "popełniła" grę o nazwie Knight Rider, luźno nawiązującą do serialu. Gra była dość kiczowata jednak sprzedała się zadziwiająco dobrze w liczbie ponad 170000 egzemplarzy, w związku z czym autorzy podbudowani takim sukcesem postanowili uraczyć nas jej kontynuacją.

Kolejne gry korporacji Vivendi Universal Games będą posiadać tę samą bazę technologiczną, co The Elder Scrolls III: Morrowind

eLKaeR, 3 sierpnia 2003, 11:55

Dzięki umowie, podpisanej właśnie przez firmy NDL i Vivendi Universal Games, w przyszłych programach elektroniczno-rozrywkowych (docelowe systemy: PC, PlayStation 2, Xbox i GameCube) tej drugiej instytucji zostanie wykorzystany zaawansowany engine o nazwie Gamebryo.

Recenzja: Knight Rider

Fajek, 10 kwietnia 2003, 11:31

Knight Rider to połączenie wyścigów samochodowych i przygodowej gry akcji oparte na popularnym w latach osiemdziesiątych serialu telewizyjnym „Knight Rider” z Davidem Hasselhoffem w roli głównej. Czy gra również zyska tak duże grono fanów, jak to miało miejsce w przypadku serialu? Odpowiem Wam od razu – nie sądzę!