Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS2PC
Okładka Alarm for Cobra 11: Vol. II - Hot Pursuit (PS2)
OkładkaAlarm for Cobra 11: Vol. II - Hot Pursuit (PS2)

Alarm for Cobra 11: Hot Pursuit

Alarm for Cobra 11: Vol. II - Hot Pursuit | Alarm for Cobra 11: Vol. II

Druga odsłona zręcznościowej gry wyścigowej opartej na popularnym niemieckim serialu o przygodach policjantów, patrolujących autostrady. Tym razem akcja toczy się na ulicach 4 niemieckich miast: Berlina, Kolonii, Hamburga i Monachium.

Wyścigi | samochodowe | seriale TV | policyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Alarm for Cobra 11: Hot Pursuit Premiera

11maj2004

PC

26lis2004

PS2

producent: Davilex wydawca: Midas Interactive

Gry podobne do Alarm for Cobra 11: Hot Pursuit

Midnight Club II

Ford Racing 3

London Racer: World Challenge

Alarm for Cobra 11: Vol. II to wydana po blisko 4 latach przerwy kontynuacja zręcznościowej samochodówki, bazującej na cieszącym się niesłabnącą popularnością niemieckim serialu sensacyjnym. W przeciwieństwie do pierwowzoru, gra została opracowana przez ekipę studia Davilex Games, mającego na swoim koncie szereg budżetowych gier wyścigowych na PC i konsolę PlayStation.

W kontynuacji powracają postacie znane z serialu, zaś zabawa po raz kolejny sprowadza się do szybkich i efektownych pościgów za różnego rodzaju przestępcami. Tym razem naszym celem jest rozbicie niebezpiecznego gangu złodziei samochodów. Realizując kolejne przygotowane przez twórców zadania, odblokowujemy dostęp do nowych wozów oraz bonusowego filmu wideo, opowiadającego o realizacji pilotowego odcinka serialu. Podobnie jak w pierwowzorze, poszczególne misje połączone zostały kryminalnym wątkiem fabularnym.

W grze czeka na nas 25 nielicencjonowanych modeli samochodów, w tym różne radiowozy oraz pojazdy cywilne. Akcja kilkunastu dynamicznych misji toczy się na drogach czterech niemieckich miast: Berlina, Kolonii, Hamburga i Monachium. W porównaniu z pierwowzorem, gra oferuje znacznie ładniejszą oprawę graficzną oraz dużo większą różnorodność trybów rozgrywki. Wprowadzono także możliwość rywalizacji dwóch graczy na podzielonym ekranie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 2  

Wymagania wiekowe Alarm for Cobra 11: Hot Pursuit: 12+

Alarm for Cobra 11: Hot Pursuit Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 128 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB
  • 400 MB HDD
  • Windows 98/2000/Me/XP
PC
PS2