Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Conan Exiles (PC)

Dodatki do Conan Exiles

Conan Exiles: Isle of Siptah
Conan Exiles: Isle of Siptah

dodatek do gry27 maja 2021

Isle of Siptah to duże rozszerzenie do Conan Exiles, czyli sandboksowej gry akcji z elementami survivalowymi. Dodatek wprowadza do gry nową mapę, podziemia, czarną magię, nosorożce służące jak wierzchowce oraz nowe elementy konstrukcji.

DLC do Conan Exiles

Pakiet Krew i Piach

cena: 35,99 zł

DLC3 września 2019

W skład pakietu wchodzi 29 fragmentów budynków (elementy do konstruowania aren i sklepień), 15 elementów zbroi w trzech zestawach, m.in. pancerz niedźwiedziego szamana, 19 broni z zestawu Wykrwawiacza, 15 nowych proporców wojennych.

Tajemnica Stali

cena: 25,49 zł

DLC9 maja 2019

Dodatek inspirowany filmem Conan Barbarzyńca z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. W skład pakietu wchodzi 18 posągów i figurek Arnolda Schwarzeneggera w roli Conana, 5 hełmów z filmu, noszonych przez takie postacie jak Thulsa Doom czy Rexor, 5 unikatowych obiektów (np. atlantydzki tron), po 6 posągów i figurek Valerii i Subotaia oraz 3 ozdobne barwy wojenne z filmu.

Sunken City

cena: za darmo

DLC8 maja 2019

Darmowy dodatek wydany z okazji pierwszej rocznicy wydania pełnej wersji gry. Rozszerzenie wprowadza podwodny loch przeznaczony dla wysokopoziomowych graczy, w którym mierzymy się z grozą rodem z dzieł H.P. Lovecrafta, z Dagonem na czele, nowych towarzyszy (w tym hieny oraz szkielety), mini-loch ze skorpionami i wiele zmian oraz poprawek.

Pakiet Skarby Turanu

cena: 35,99 zł

DLC15 kwietnia 2019

W skład dodatku wchodzi 39 fragmentów budynków, 15 elementów zbroi w trzech zestawach (takich jak ciężki pancerz yamatajskiego watażki), 9 turańskich broni, 5 turańskich barw wojennych, dwa juczne zwierzaki (nosorożec i słoń) i 5 barw wojennych w turańskim stylu.

Pakiet Poszukiwaczy Brzasku

cena: 35,99 zł

DLC12 grudnia 2018

W skład dodatku wchodzi 39 fragmentów budynków, 15 elementów zbroi w trzech zestawach (takich jak ciężki pancerz yamatajskiego watażki), 12 yamatajskim broni, 5 skór zwierzęcych (można ich używać w nowym systemie zwierzaków) i 5 barw wojennych w yamatajskim stylu.

Pakiet Dzikich Rubieży

cena: 35,99 zł

DLC9 października 2018

W skład dodatku wchodzi 39 fragmentów budynków, 15 elementów zbroi w trzech zestawach (takich jak ciężki pancerz piktyjskiego wodza), 9 piktyjskich broni, 5 skór zwierzęcych (można ich używać w nowym systemie zwierzaków) i 5 barw wojennych w piktyjskim stylu.

Pakiet Klejnot Zachodu

cena: 35,99 zł

DLC2 sierpnia 2018

Spory dodatek, zabierający graczy w podróż do królestwa Aquilonii, gdzie Conan we własnej postaci pewnego dnia stanie na czele rebelii i zasiądzie na królewskim tronie. Twórcy oddali do naszej dyspozycji nowe rodzaje budynków, wielkie posągi, gliniane piecyki i ozdobne dywany. Poza tym prowadzoną postać można wyposażyć w nowe elementy pancerza i dziewięć niewidzianych wcześniej broni, a także przyozdobić jej ciało świeżymi barwami wojennymi.

Pakiet Imperium Wschodu

cena: 35,99 zł

DLC22 czerwca 2018

Dodatek zapewnia dostęp do nowego zestawu kitańskich elementów konstrukcyjnych, pozwalających budować pałace lub twierdze. Poza tym oferuje trzy zbroje i zestaw nowych broni. Nie zabrakło również kolejnych elementów dekoracyjnych, w tym kociołków, dywanów, stołów czy rusztów. Dodatek pozwala także zmienić wygląd swojej postaci dzięki nowym barwom wojennym.