Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 lipca 2020, 17:05

Kolejna gra za darmo od dziś w Epic Games Store; Conan Exiles wycofane z oferty [Aktualizacja]

Na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo została kolejna gra – zręcznościówka z elementami logicznymi Hue. Niestety, z oferty zostało wycofane Conan Exiles.

[Aktualizacja] Na platformie Epic Games Store można już zdobyć bez żadnych dodatkowych opłat swój egzemplarz Hue. Promocja potrwa do 9 lipca do godziny 17:00 czasu polskiego. Kolejnymi grami, które zostaną udostępniona za darmo, będą Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition i The Escapists 2.

Nadszedł czwartek, a to oznacza, że kolekcjonerzy darmowych gier w Epic Games Store mogą już zacierać ręce. Dziś o godzinie 17:00 na tej platformie udostępniony zostanie kolejny bezpłatny tytuł Hue. Do tego czasu nadal aktywna jest oferta z ubiegłego tygodnia, w ramach której można przypisać do swojego konta Stranger Things 3: The Game oraz AER: Memories of Old. O tym, jak to zrobić, przeczytacie w tej wiadomości.

Kolejna gra za darmo od dziś w Epic Games Store; Conan Exiles wycofane z oferty [Aktualizacja] - ilustracja #1
Hue może się pochwalić oryginalną oprawą wizualną.

Hue jest stworzoną przez studio Fiddlesticks niezależną grą zręcznościową 2D z elementami logicznymi. Wcielamy się w niej w młodego chłopaka, którego zadaniem jest odnalezienie matki zaginionej w monochromatycznym świecie. Produkcja zostało ciepło przyjęta przez media branżowe.

  1. Hue na platformie Epic Games Store

Należy zauważyć, że według początkowych planów dziś w Epic Games Store udostępnione za darmo miało być również Conan Exiles. Niestety, wygląda na to, że opracowany przez studio Funcom sieciowy survival rozgrywający się w uniwersum stworzonym przez Roberta E. Howarda został wycofany z oferty. Powody, dlaczego tak się stało, nie są znane, lecz niektórzy spekulują, że twórcy nie chcą tracić zysków ze sprzedaży tytułu podczas letniej promocji na Steamie. Czy użytkownicy Epic Games Store otrzymają coś w zamian? Przekonamy się o tym za kilka godzin.

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej