Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 czerwca 2020, 10:30

autor: AlexB

Gra Stranger Things za darmo w Epic Games Store

Na platformie Epic Games Store można zdobyć za darmo dwie kolejne gry. Są to Stranger Things 3: The Game na podstawie przebojowego serialu oraz przygodówka akcji AER: Memories of Old. Obie pozycje można bezpłatnie przypisać do konta do 2 lipca.

Kolekcjonerzy darmowych gier na platformie Epic Games Store mogą od wczoraj przypisać dwie kolejne pozycje. Pierwszą z nich jest Stranger Things 3: The Game, a drugą AER: Memories of Old. Zdobędziecie je bezpłatnie wchodząc na poniższe linki i wciskając przycisk „Pobierz”.

  1. Stranger Things 3: The Game na platformie Epic Games Store
  2. AER: Memories of Old na platformie Epic Games Store
Gra Stranger Things za darmo w Epic Games Store - ilustracja #1
W Stranger Things 3: The Game można wziąć udział w scenach znanych z trzeciego sezonu serialu.

Stranger Things 3: The Game jest przygotowaną przez studio BonusXP izometryczną chodzoną bijatyką 2D, opartą na popularnym serialu platformy Netflix. Możemy się w niej wcielić w jedną z dwunastu postaci znanych z ekranu, mogących pochwalić się różnymi umiejętnościami, i wykonywać różne zadania, walczyć z przeciwnikami oraz odtwarzać sceny z trzeciego sezonu produkcji.

Natomiast AER: Memories of Old to stworzona przez studio Forgotten Key przygodówka akcji. Jej główną bohaterką jest Auk, zmiennokształtna dziewczyna, która przemierza surrealistyczny świat, by pomóc członkom swojego plemienia. Tytuł wyróżnia między innymi mocno artystyczna oprawa wizualna.

Gra Stranger Things za darmo w Epic Games Store - ilustracja #2
Jedną z kolejnych gier, jakie zostaną udostępnione za darmo w Epic Games Store, będzie Conan Exiles.

Zarówno Stranger Things 3: The Game, jak i AER: Memories of Old będzie można zgarnąć za darmo w Epic Games Store do 2 lipca do godziny 17:00 czasu polskiego. Później udostępnione bezpłatnie zostaną dwie kolejne gry – rozgrywający się w uniwersum stworzonym przez Roberta E. Howarda sieciowy survival Conan Exiles oraz gra zręcznościowa z elementami logicznymi Hue. Będą one dostępne do 9 lipca.