Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Offworld Trading Company (PC)

PC

Dodatki do Offworld Trading Company

Offworld Trading Company: The Europa Wager
Offworld Trading Company: The Europa Wager

dodatek do gry21 listopada 2019

The Europa Wager jest drugim większym rozszerzeniem do ciepło przyjętej strategii ekonomicznej Offworld Trading Company od studia Mohawk Games. Dodatek wprowadza możliwość rozwoju naszej korporacji na jednym z księżyców Jowisza – Europie oraz dodaje kilka nowych budynków i surowców.

Offworld Trading Company: Jupiter's Forge
Offworld Trading Company: Jupiter's Forge

dodatek do gry18 maja 2017

Pierwsze rozszerzenie do wydanej w 2016 roku kosmicznej strategii czasu rzeczywistego Offworld Trading Company. Rozszerzenie Jupiter's Forge przenosi nas na jeden z księżyców Jowisza – Io, gdzie naszym zadaniem jest zmierzenie się z konkurencyjnymi firmami i poprowadzenie naszej korporacji do dominacji nad innymi. Jupiter's Forge oferuje graczom wiele nowości, ale główne zasady rozgrywki pozostają niezmienione: w walce z rywalami naszą główną bronią nadal pozostaje pieniądz. Brak tutaj jednostek militarnych, a wygrać musimy poprzez budowę potęgi ekonomicznej. Do dyspozycji graczy oddany został nowy świat, wspomniany wulkaniczny księżyc Io. Panują na nim bardzo trudne warunki, ale za to jest bogaty w rzadkie surowce. Jupiter's Forge oferuje nową kampanię dla pojedynczego gracza, a także dwie dodatkowe frakcje (Penrose Collective i The Diadem Trust) o odmiennych mocnych i słabych stronach. Ponadto gracze mogą zmierzyć się z innymi w trybie 1000 Map Challenge, który poddaje próbie wszystkie umiejętności zdobyte podczas rozgrywki.

DLC do Offworld Trading Company

Interdimensional

cena: 17,99 zł

DLC18 marca 2021

Dodatek pozwala toczyć rozgrywkę na na mieszanych planetach z wieloma różnymi zasadami, budynkami oraz surowcami dostępnymi w tym samym czasie. Do nowo dodanych map należą Sandstorm, Phoebe Station i Three Plateaus.

Market Corrections

cena: 17,99 zł

DLC28 lutego 2019

Dodatek oferuje trzy kampanie solowe, koncentrujące się na losach trzech CEO - Reni-6, Ilany Kamat oraz Franka Dawsona. Tło fabularne przybliża przyczyny kolonizacji Marsa, ukazane z ich perspektywy.

Limited Supply

cena: 17,99 zł

DLC18 stycznia 2018

W skład dodatku wchodzi przede wszystkim dwanaście nowych, unikalnych scenariuszy, często wywracających zasady gry do góry nogami. Dynamicznie zmieniające się środowisko gry i ewoluujące technologie zapewniają dostęp do świeżych wyzwań oraz nowych sposobów rozgrywki.

Conspicuous Consumption

cena: 13,00 zł

DLC9 października 2017

Dodatek z zawartością kosmetyczną, w skład którego wchodzą nowe skórki na budynki, animacje oraz dźwięki.

Blue Chip Ventures

cena: 22,00 zł

DLC9 lutego 2017

Dodatek wprowadza dwanaście scenariuszy dla pojedynczego gracza. Misje zostały zaprojektowane przez Bluesa, jednego z najprężniej działających członków społeczności Offworld Trading Company.

The Patron and the Patriot

cena: 22,00 zł

DLC27 października 2016

Pokaźny dodatek wprowadzający do gry dwie postaci CEO (Dr. Mikhail Nekrasov, Manuel Valencia), sześć minikampanii podejmujących kwestię życia na Marsie oraz dwa tryby rozgrywki (Wholesale Orders, Colony Build). Poza tym twórcy wprowadzili podział kolonii na klasy oraz umożliwili ustalenie czasu trwania kampanii turniejowej.

The Ceres Initiative

cena: 22,00 zł

DLC22 sierpnia 2016

Obszerny dodatek wprowadzający do gry nową lokację (asteroida Ceres), surowiec (uran), budynek (elektrownia jądrowa), patent (baterie na paliwo płynne) oraz wyzwanie (Depleting Resources).

Map Toolkit

cena: 22,00 zł

DLC20 czerwca 2016

W skład dodatku wchodzi edytor map (wraz z kilkoma przykładowymi miejscówkami zaprojektowanymi przez autorów), pozwalający kreować nowe lokacje i dzielić się nimi ze znajomymi.

Scenario Toolkit

cena: 10,99 zł

DLC20 czerwca 2016

Dodatek wprowadza do gry 41 map (33 na Marsie i 8 na Ceres) z wieloma rozmaitymi scenariuszami.

Real Mars Map Pack

cena: 22,00 zł

DLC28 kwietnia 2016

Pakiet dodaje ponad 30 nowych map do gry wieloosobowej i potyczki. Lokacje zaprojektował geolog planetarny, na podstawie zdjęć powierzchni Marsa.